Принтер для друку

2-11-2020
Картинки по запросу "Принтер друку етикеток"

Принтер друку етикеток поділяються на принтера прямого друку (термо принтер) і термотрансферного друку через стрічку – ріббон (принтер). Який же вибрати принтер Вам. Якщо ви збираєтеся використовувати тільки паперову етикетку і вимоги до неї високі (невисока чіткість друку, немає високих вимог до вицвітання й стирання), то вам підійде звичайний термо- принтер, який може друкувати тільки на термо етикетках (термо еко термо–топ) . Якщо ж ви збираєтеся друкувати на різних матеріалах етикеток (полу-глянец, поліпропілен, поліетилен, нейлон, сатин і т. ) однозначно це термотрансферний принтер, який буде передавати текст і графіку на етикетку за допомогою термотрансферноі стрічки (ріббон). Також хочемо вам порекомендувати принтер для печати в інтернет магазині COMFY .

Детальніше зупинимося на виборі стрічки для вашої етикетки. У разі якщо немає високих вимог до стирання, а так само немає занадто високих вимог до чіткості ви можете використовувати найпростішу стрічку на восковій основі ВАКС ( WAX ).

За допомогою WAX ріббона ви можете друкувати на будь-якому типі етикеток і ви отримаєте досить високу якість друку, при досить дешевому матеріалі, але низьку стійкість до стирання.
Чим більше смоли, тим чіткіше друк і стійкість на стирання краще, відповідно і ціна дорожче. Стрічка, складу фарбувального шару якої складається з смоли, називають RESIN і RESIN PREMIUM.
Це найбільш стійкий матеріал, однак смоли бувають різні, і в залежності від того, на якому типі етикетки ви збираєтеся друкувати, вам, шляхом тестування необхідно підбирати ріббон.
Відповідно це найдорожчий матеріал.
Розглянемо на прикладі базових моделей з чіткістю друку 203 DPI. Ну що ж, доводиться платити. Обслуговування цих принтерів, також не дешеве задоволення.
Більш детально зупинюся на настільному принтері. За своїми характеристиками він не поступається промисловому, крім швидкості.
Загострю вашу увагу, що головки і вали за своїми характеристиками довговічності, у промислових і настільних, якщо вони оригінальні, приблизно однакові, а в деяких моделях настільних бувають краще, ніж у промислових.
У гіршому випадку ви поміняєте принтер – 250 доларів. Змінити принтер настільного класу в 5 рази дешевше, ніж поміняти голівку на промисловому принтері. Ви запитаєте, в чому то має бути підступ.