практика для студентів в США Work and Travel

4-3-2020

not found
Програма передбачає можливість поєднання навчання і роботи в США. Виїзд за програмою можливий цілий рік. Учасники інших вікових категорій приймаються тільки з додатковими документами. Мінімальний термін навчання від 2 місяців.
Також хочемо вам порекомендувати https://myworktravel.com/work-and-travel-usa.html
Поєднання роботи (стажування) і навчання: навчання проводиться стандартно в ранкові або вечірні години по 3 години в день/ 5 днів на тиждень. Приклади розкладів навчання з 00 до .
Субота і неділя навчання не проводитися.
Програма навчання: підбирається індивідуально залежно від рівня англійської мови та досвіду роботи.
Додатково оплачується: авіаквиток (за спец.
Посольства США 160, підбір вакансії стажування (за бажанням),страхівка, проживання і харчування на території США.
Термін оформлення: Від трьох до восьми тижнів, але якщо Ви плануєте виїзд в Травні, Червні, Липні, Серпні постарайтеся документи подавати заздалегідь, так як термін оформлення документів для виїзду в ці місяці може бути до 2 – 4 місяців. Можливо термінове оформлення. Навчання може бути продовжено не виїжджаючи з США до тих пір, поки не досягнута мета навчання.
Продовження статусу перебування в США проводитися без участі адвокатів у системі SEVIS.
Для інформації: Що таке консульський збір. Збір можна оплатити пластиковою карткою за посиланням в рублях. Для інформації: Що таке збір SEVIS.
США ви можете заробити грошей на навчання, пройти стажування та отримати досвід роботи та стажування. Є правила оформлення дозволу на роботу, які Ви повинні дотримуватися.
Ваш DSO допоможе вам подати заявку на номер соціального страхування (SSN Social Security number).
Учасники програм, при дотриманні певних вимог і законів США мають право підробляти як на території навчального закладу (on – campus), так і за межами навчального закладу (off – campus).
Практика або стажування на період 12 місяців після закінчення кожного освітнього рівня. Фактично право на роботу на 12 місяців для пошуку постійного роботодавця.
Ви завжди можете отримати детальну консультацію у нас в офісі, електронною поштою, факсом, поштою. В офісі можна ознайомитися з прикладами віз в США.
Приймаючі родини і резиденції надають підтримку.
Більшість шкіл і коледжів продовжує працювати в стандартному режимі, заняття проводяться в міні-групах до 10 осіб.
Використання матеріалів і текстів з сайту www.