Пояснено, чим хороша зовнішність тора з god of war ragnarok

23

Минулого тижня playstation, нарешті, представили перший ігровий процес god of war ragnarok . Крім того, був показаний головний антагоніст – бог грому.

Якщо ви не бачили тора з гри, він зовсім не схожий на тора з кіновсесвіту marvel. У god of war ragnarok у персонажа кошлаті руде волосся і великий випирає живіт. Якщо ви знайомі з легендами про тора, то знаєте, що це незвичний його образ, тому дизайн був зустрінутий негативною реакцією.

Триразовий британський чемпіон з пауерліфтингу даррен маккормак, що володіє двома світовими рекордами в цьому виді спорту, вирішив пояснити, чому тор з прийдешній гри виглядає анатомічно точно.

Подобається вам це чи ні, але тор з god of war – це вершина чоловічої сили. Чому я кажу це? будучи силовим атлетом, існує взаємозв’язок між масою тіла і силою. У пауерліфтингу найбільш конкурентоспроможними є категорії до 100 кг і до 110 кг – хлопці, які піднімають вагу в кілька разів більше свого власного. Це великі чоловіки. Вони невисокі, вони громіздкі. Хлопці, що піднімають найбільші ваги, часто будуть в категорії до 125 кг, але далеко не у всіх цих хлопців буде прес. У них буде шар жиру, потужний живіт. Будь-який старий дурень може досягти преса-так, я дивлюся на вас, містер [кріс] хемсворт-але сильний живіт і великі шийні (м’язи по обидві сторони шиї) є ознакою чертовски сильної людини.

Таким чином, розробники з santa monica studio вирішили представити персонажа, наближеного до реальності. Схоже, історія буде знову максимально приземленою.