Потужність зарядки google pixel 6 pro виявилася нижче очікуваної

21

Під час презентації смартфона pixel 6 pro компанія google зазначила, що новинка підтримує функцію 30-ватної швидкої зарядки. Журналісти android authority взялися вивчити її ефективність в реальних умовах-і, як з’ясувалося, працює вона з певними обмеженнями.

Згідно зі звітом видання, максимальна потужність, споживана гаджетом при зарядці 30-ватним адаптером живлення google і іншими зу з порівнянними характеристиками не перевищувала 22 вт із середнім значенням 13 вт протягом усього циклу. Вже на позначці в 40% ємності акб вхідна потужність падала з 22,36 до 15 вт. При цьому до 50% апарат заряджався за 30 хвилин, а решту половину добирав ще близько півтори години.

Журналісти відзначили, що технічно google не заявляла про можливість pixel 6 pro «освоїти» 30 вт потужності, а обіцяні 50% заряду за півгодини відповідають дійсності. Крім того, температура пристрою, підключеного до аксесуара, становить всього близько 25 °c, що робить його використання більш комфортним. Проте такий підхід компанії може вказувати на економію при виборі марки акб.