Послуги з інтернет-маркетингу

3-23-2020

not found
Після того як подивлюся на Ваш сайт обов’язково відповім.
Також хочемо вам порекомендувати Интернет маркетолог в Харькове
Увага: я не беруся за проект чи завдання, якщо у мене немає на це часу/ бажання або я нічим не можу Вам допомогти, про що повідомляю відразу. Не веду більше 2 – х проектів одночасно.
Повна перевірка сайту, виявлення всіх помилок і складання рекомендацій з усунення.
Включає SEO – аудит усунення виявлених помилок мною особисто і моєю командою.
Аудит Внутрішня оптимізація сайту Зовнішня оптимізація.
Досканальная перевірка РК, виявлення та усунення помилок, розробка грамотної стратегії і її впровадження при необхідності.
Влкючает аудит контекстної реклами (якщо вже ведеться). Створення професійних РК з високою конверсією.
Задавайте питання і отримуйте відповіді експерта: з просування, оптимізації, контексту і т.
Бюджет на просування в компанії вище, набагато вище, адже їм потрібно окупати великий штат співробітників, у тому числі і тих, які ніколи не будуть працювати над Вашим проектом.
Ви ніколи не зможете спілкуватися безпосередньо з виконавцем між Вами і тими хто буде працювати над Вашим сайтом в студії завжди буде посередник (аккаунт – менеджер, менеджер проекту, персональний менеджер тощо ), тому часто виникає “ефект зіпсованого телефону”. Я буду спілкуватися з Вами безпосередньо.
Бюджетними проектами до 100тр займаються студенти і новачки, які втім можуть проявити працьовитість і навіть талант – значити пощастило. Але 95% власникам бізнесу за статистикою – на жаль не щастить. Відчуєте долю або довірите мені професійно вирішити проблеми з Вашим сайтом.
Навіть найбільші компанії працюють на конвеєрі і якщо у Вас вистачить грошей – вони обов’язково візьмуть Вас на роботу, навіть якщо за фактом Вашим сайтом нікому займатися. Я чесно попереджаю про наявність часу і можливості провести для Вас певний перелік дійсно необхідних робіт.
І ще багато причин не віддавати свій інтернет – бізнес на потоковий метод SEO – компаній, студій інтернет – маркетнига і рекламних агентств. У свій час я працював у провідних агентствах галузі і побудував кар’єру від SEO – оптимізатора до Керівника відділу просування, Інтернет – маркетолога до Заступника директора з інтернет – маркетингу.
Зробіть замовлення і отримайте максимум від свого сайту. Зовсім скоро я відповім Вам. Дякую, з повагою інтернет – маркетолог, Ігор Миколайович Шевченко.