Плюси датчика руху Ajax

7-7-2019

Чи задавалися Ви одного разу питанням, як захистити свій будинок, квартиру, дачу або гараж від злодіїв і злому або раптового пожежі. Думали, що треба турбуватися про безпеку. Україні, а головне — найкращий захист для Вашого майна. Наша сигналізація дуже проста у використанні, її можна вдосконалити, шляхом установки додаткових датчиків, на які не будуть впливати перепади напруги електромережі.

Наша компанія пропонує комплект GSM сигналізації, оснащеної чутливі  датчики движения Ajax , які можуть контролювати активність переміщення в будівлі, а також датчики для пожежної сигналізації. Крім того, є датчики руху, відкриття дверей, затоплення, розбиття скла, датчики диму. Якщо Вам потрібна якісна система відеоспостереження, то в каталозі існують різні IP відеокамери.

Ми піклуємося про Вас і хочемо, щоб охоронна система на Вашому об’єкті була надійною і змогла повідомити про небезпеку в потрібний час. Ви зможете придбати вуличне відеоспостереження і відеоспостереження для будинку вигідно тільки у нас. Пристрої доступні в чорному або білому кольорі, детальніше дивіться в нашому каталозі, а також, будь-який з перерахованих вище пристроїв, можна придбати окремо. Він з першого кроку визначає, коли в приміщенні з’являється людина, але не сприйнятливий до руху тварин, протягів і, тим більше, до перешкод від кондиціонера.

Такі камери мають світлочутливою матрицею, а в умовах недостатнього освітлення можуть добре передавати картинку. Наша компанія пропонує Вам системи високої якості. Крім того, ми часто робимо акції у вигляді безкоштовної доставки, установки, знижок на товари. Обладнання завжди в наявності, можлива доставка товару в будь-яку точку України, з гарантією. З задоволенням допоможемо убезпечити Вашу власність від непроханих гостей, дзвоніть нам прямо зараз.