Playstation plus, playstation store, psn

20

Грядуть новорічні свята, а значить, зараз лучшаяпора, щоб закінчити всі старі справи і поставити собі нові цілі.наприклад, добити залишилися босів, дособірать коллекатниепредмети, допройти всі квести в розпочатих іграх. І, природно, запланувати ще парочку перемог на найближчий час!

У свята вільного часу повно, а значить, є возможностьполучіть максимум задоволення від гри в улюбленому жанрі. Приємнопройти її від початку до кінця і відчувати себе справжнім! і, звичайно, випробувати радість і почуття повногоудовлетворенія, чуючи цей приємний звук, коли через багато годинупорной боротьби в кутку екрану відображається нове досягнення.

Поки хтось женеться за новорічним настроєм, пропонуємо вам влаштувати погоню за платиною! завдання просте-заробляйте гроші в іграх playstation, а потім беріть участь в розіграші!

Напишіть чат-боту спільноти playstation вконтакте в особисті повідомлення, щоб зареєструватися. Далі дотримуйтесь інструкції-знадобитьсяприслати свій psn id і скріншот отримання платинового трофея. Етискріншоти автоматично зберігаються в пам’яті консолі.

Ми перевіримо дані і 28 січня розіграємо ваучери на оплату покупокв playstation store. Серед першої сотні учасників, які вибили завремя конкурсу найбільшу кількість платинових трофеїв, будутслучайним чином обрані 10 переможців. Їм дістануться ваучери врѕ store на 4000 рублів. Серед наступної сотні учасників, які отримали меншу кількість платини, будуть також розіграні 10ваучерів на 3500 рублів. 10 випадкових учасників з третьої сотніігроков отримають ваучери на 2500 рублів. При наявності підписки psplus на момент визначення підсумків, кожному переможцю в категорії “платина” дістанеться світильник з символікою playstation!

Якщо вам так і не вдасться вибити платину, рано засмучуватися!серед учасників, які отримали золоті, срібні та бронзові нагороди, будуть аналогічним чином розіграні ваучери в ps store на1500 рублів (30 переможців в категорії «золото»), 1000 рублів (20победітелей в категорії «срібло») і 500 рублів (10 переможців — вкатегорії «бронза»). Для участі в розіграшах цих категорийскриншоти надсилати не потрібно-достатньо надіслати свій psn id.

зараховуються тільки ті досягнення, які були отримані з 27 грудня 2021 року по 21 січня 2022 року.