Післясмак Е3: Що ми знаємо про Dying Light 2?

273

Ми продовжуємо рефлексувати на тему найбільших анонсів з Е3. Сьогодні, завдяки сайту PC Gamer ми розберемо, що нам відомо про Dying Light 2.

Dying Light була хорошою зомбі грою з хардкорним паркуром і багатьма цікавими фічами. Навіть після того, як минуло доволі часу, гра все одно викликала інтерес геймерів і підштовхувала перепроходити її. DLC дозволило нам ще раз повернутися в її світ, але вже на сільській місцевості, щоб ще більше насолодитися грою. Тепер, коли ми бачили і геймплей трейлер другої частини, ми впевнені в тому, що розробник йде по правильному шляху розвитку. Що нового ми побачимо в цьому сеттінге зомбі апокаліпсису? Про це і поговоримо, систематизувавши, все що ми знаємо про Dying Light 2.

Кріс Авеллон цілком допомагає проектом

Голос, що ви чули в трейлері, показаному на Е3, належав Крісу Авеллону. Якщо це ім’я вам нічого не говорить, то згадайте Pillars of Eternity, KOTOR 2, Fallout: New Vegas. Це лише крапля з усього моря ігор, до яких він доклав руку в якості сценариста та ведучого геймдизайнера. Його поява в трейлері дуже порадувало нас.

Як розповів провідною дизайнер гри Тімон Смектала, Авеллон причетний до розробки проекту з самого початку, і цілком допомагає розробникам створити «сучасні темні століття».

«За сюжетом, у нашій грі людство через апокаліпсису повернулося знову в темні століття, жорстокі і нещадні. Кріс допомагає нам прописувати правила цього світу, фракції, які в ньому з’явилися і їх мотиви»

Відомо, що з ним зараз письменниця працює Кароліна Стахира, відома по своїй роботі над сюжетною лінією Кривавого Барона в The Witcher 3 Wild Hunt.

Подробиць про сюжет нам не розкрили, зате натякнули, що через 15 років після подій першої гри ви, граючи за інфікованого вірусом Ейдена Колдуэла, повинні будите знайти технологію, яка докорінно змінить обстановку в цьому світі і вплине на майбутнє людства. Що ж це? Джерело чистої води? Спосіб повернути Wi-Fi?

Будь-яке припущення гідно існування. Головне, що за неї будуть битися, умирати і протидіяти величезна кількість фракцій.

Розповідь у грі нелінійне

Одне з головних нововведень – місто буде мінятися з-за ваших рішень. Наприклад, залежно від того, до кого ви приєдналися.

У геймплейном демо ми бачили, як група контрабандистів захопила місце, з допомогою якого вони можуть контролювати воду в районі. Фракція миротворців, намагається поставити цивілізацію знову на колишні рейки, посилає вас відбити це місце.

Ви можете вирішити питання старомодним способом і всіх вбити. Після цього миротворці почнуть «танцювати» в цій зоні і поміняють її. Вулиці будуть безпечніше, місцевим жителям стане надходити вода в притулку, а також ці місця стануть зручніше для паркуру. У свою чергу, миротворці почнуть жорсткий контроль і будуть вішати будь-якого, кого вважатимуть порушником. Не виключено, що одного разу в їхніх очах ви зробите щось протиправне.

Однак, ви можете приєднатися до контрабандистам, і вони почнуть здирати з людей ресурси за отримання води і відстібати вам відсоток.

Кожна фракція буде по своєму прикрашати контрольований район. Якщо ви відмовитеся співпрацювати з нею, то нічого страшного не станеться. Тут не буде діяти принцип «приєднуйся або помри». Все залежить від того, наскільки ваші дії будуть впливати на загальне погіршення ситуації в місті.

Карта в Dying Light 2 в 4 рази більше ніж в оригіналі

Брудні безлюдні вулиці змінилися на європейське місто сучасних темних століть. Карта порівняно з першою частиною більше в 4 рази і виглядає дуже контрастно. Скрізь висять прапори певних фракцій, багато будівлі занепали через відсутність догляду. Млини, що виробляють енергію постійно скриплять, представники організацій носять дивну броню на межі між збруєю лицарів Ордена круглого столу та одягу з «Божевільного Макса».

Старі архітектурні споруди облюбували під нове використання. Так, якусь подобу Тріумфальної арки стало місцевим чорним ринком.

Паркур вдосконалений. За словами того ж Смекталы, у вас буде більше інтерактивних об’єктів, що роблять паркур в два рази могутніше. Крім цього, паркур –це не просто спосіб втечі. Так в геймплеї, коли РР стикається з контрабандистами, він підстрибує, хапається за край будівлі, і стягує вниз одного бідолаху, який стояв біля краю.

Бій у грі став різноманітніший

Як і в першій частині, тут ми можемо крафтить собі оригінальну зброю. У сиквелі буде близько 50 різних комбінацій для створення зброї. Також ви зможете використовувати оточення, щоб давати відсіч. Приміром, наш РР підібрав відро й гахнув ним по голові одного ворога. Чорний ринок на тій самій «типо» Тріумфальній Арці буде вашим основним постачальником креслень і допінгів, збільшують силу. Поліпшать і стелс, щоб ви могли ховатися в кущах, залазити в сміттєві баки або здійснювати безшумні вбивства.

Зомбі стануть грізною натовпом (проте вночі ми їх ще не бачили)

Зомбі будуть набагато розумнішими. Вони більше не будуть просто бродити по освітленими вулицями, а стануть зливатися з навколишньою місцевістю, а до заходу, збиватися в величезні групи, щоб колективно чекати приходу ночі для більш вдалого полювання на тих, хто вижив.

У таких місцях зазвичай будуть розташовуватися круті речі, які точно знадобляться вам. Проте велика ймовірність, що ви в результаті втечете звідти швидше ніж, призовник від військкомату.

Це було поки що все що ми знаємо про Dying Light 2. Гра вийде навесні 2020 року.

Джерело: http://linkomania.com.ua/