Перевірка персоналу на поліграфі

11-8-2019

Проверка персонала на полиграфе
Перевірка на поліграфі (детекторі брехні).

Професійна перевірка на детекторі брехні.
Планова перевірка персоналу на детекторі брехні https://поліграфолог.укр , є найбільш ефективним засобом боротьби з розкраданнями та іншими протиправними діями з боку співробітників

У більшості випадків перевірки на поліграфі застосовуються для контролю співробітників і визначення їх лояльності до роботодавця.
Перевірку на детекторі брехні (поліграфі) проводить професійний поліграфолог.
Навіщо потрібна перевірка співробітників на детекторі брехні.
Згідно з даними, серед працівників вчиняють правопорушення далеко не всі, а тільки невелика їх частина. Саме на категорію працівників, які не планують спочатку займатися розкраданням або правопорушеннями, і спрямовані на всі профілактичні заходи, що вживаються в компаніях, у тому числі проведення перевірок з використанням детектора брехні (поліграфу).

Що виявляє перевірка співробітників компанії на детекторі брехні (поліграфі).
Відбір надійних, лояльних і компетентних співробітників є одним з найважливіших завдань, що стоять перед керівниками всіх підприємств. Невдалий підбір персоналу зазвичай призводить до значних втрат для компанії. Сучасні керівники підприємств починають усвідомлювати всю важливість грамотного добору персоналу в успіху організацій і вдаються до нових ефективних методів формування штату за допомогою детектора брехні. Вивчення питань безпеки підприємництва показує, що загроза найчастіше виходить від працівників підприємства. Вчені США визначили, що загроза безпеці бізнесу найчастіше виходить саме від власного персоналу підприємства. Фактично з допомогою детектора брехні можна отримати будь-яку цікаву замовника інформацію про людину. У свою чергу це дозволяє дізнатися про справжні причини тих чи інших подій на підприємстві, визначити реальний стан справ у колективі, уточнити ефективність праці кожного конкретного працівника. Досвідчений поліграфолог з більш ніж десятирічним стажем роботи Володін І. буде радий допомогти Вам у вирішенні перерахованих ваше завдань.

Використання послуг поліграфа дає можливість точно визначити наявність або відсутність у співробітника ймовірно приховуваних їм негативних нахилів, фактів його біографії або пристрастей.
Крім того, перевірки на поліграфі дозволяє здійснювати контроль над діяльністю матеріально – відповідальних осіб на предмет їх можливих розкрадань, розтрати, шахрайства, визначати конфліктність з колегами, чесність, надійність, зацікавленість і мотивація в своїй роботі, незадоволеність працею і посади співробітників і т. При проведенні опитування з допомогою поліграфа (детектора брехні) 50 % успіху залежить від професіоналізму поліграфолога.