ПАРАМЕТРИ ПРИ ВИБОРІ ФОРЕКС БРОКЕРА

11-30-2019

Сьогодні вже нікого не здивуєш заробітком на ринку Форекс. Навіть найзапекліші скептики впевнені, що цей вид роботи є хорошим доповненням до основного виду заробітку, а для деяких він є основним. Що потрібно для того, щоб спробувати свої сили на Форекс? Спочатку необхідно вибрати форекс брокера. У великого і поважаючого себе форекс брокера є все для початку торгівлі, від програми навчання для новачків до власних партнерських програм, акцій, аналітики, економічного календаря і т. д. Хочемо порекомендувати вибрати brokers-forex.club

Основні параметри при виборі форекс брокера, які впливають на торгівлю:

Спред, це різниця між ціною купівлі валюти і продажу. Він може бути плаваючий або постійний. З назв видно, що кожен з себе представляє. Чим менше спред, тим краще для трейдера. Необхідно врахувати, що плаваючий спред може сильно змінюватися під час виходу важливих економічних новин, вночі або в інший час доби.

Час виконання ордера, це час, коли трейдер подав заявку на виконання і коли вона здійснилася. Воно може бути від 0.1 секунди до декількох.

Мінімальний депозит. Для тих, хто тільки починає роботу на Форекс, цей параметр є дуже важливим. Адже за статистикою від 90 до 95 % новачків втрачають його, а ті, хто впевнений, що вони входять у той щасливий відсоток (5 – 10 %) яким пощастить, то вони втрачають депозит ще швидше. З цієї причини краще починати торгівлю на реальні гроші з тієї суми, яку не шкода втратити. Дуже часто брокери щоб залучити клієнтів, які з часом почнуть приносити їм прибуток, виставляють мінімальний депозит. Це коли можна торгувати з 0.02 лота з кредитним плечем 1:200, а це мінімальна сума 10 – 20 USD, в залежності від валютної пари.

Дуже важливо, щоб у обраного брокера була цілодобова технічна онлайн підтримка під час торгівлі (з понеділка по п’ятницю). Це дуже важливо, коли необхідно терміново вирішити можливу цю проблему, адже при торгівлі на Форекс, час-це гроші.

Так само необхідно звернути увагу на торговельну платформу, типи рахунків (деякі типи рахунків мають мінімальний депозит від 1 000, 5 000 USD), можливі обмеження на торгівлю і т. д.