Папір крафт

11-18-2019Крафт папір в аркушах – це папір з якої роблять мішки та пакети різних типів. Характеризується високими значеннями при розриві, зламу, продавлювання. Також ця папір використовується для пакування і обгортки квітів, пакування меблів при переїздах, для застила приміщень при ремонті та інших побутових і виробничих потребах.

Папір крафт являє собою міцний і екологічно чистий вид упаковочки, який знайшов застосування в більшості галузях промисловості. У чому ж полягають переваги пакувального паперу крафт. Цей матеріал отримав широке поширення, з нього у всьому світі виробляють мішки, пакети, конверти і т. Папір крафт з якої виготовляють паперові пакети відноситься до пакувальних матеріалів. Вироби з неї нарівні з виробами з поліетилену, поліпропілену використовуються для упаковочки книг, коробок і, звичайно ж, пакетів крафт.
У порівнянні ж з синтетичними матеріалами папір крафт — матеріал «дихає», що дозволяє продукції здійснювати повітрообмін з навколишнім середовищем при перепадах температури і вологості.
Вона застосовується скрізь, де до паперу пред’являються вимоги підвищеної міцності, пористості, жорсткості. Також хочемо вам порекомендувати бумага крафт а4

Сировиною для виробництва крафт – паперу є 100% довговолокниста хвойна целюлоза, так як саме вона забезпечує найкращі міцнісні властивості. Поряд з міцністю, паперові пакети крафт характеризується повітропроникністю, кількістю вбираної вологи, опором здиранню, відносним подовженням. Важливим є і відмінність цих характеристик в продільному і поперечному напрямку.
Типи крафт – папери розрізняються між собою не тільки механічними характеристиками, але й кольором (з вибіленої та невибіленої целюлози), шорсткістю і фактурою поверхні, типом наноситься зверху покриття.
Згідно ГОСТу папір для мішків повинна виготовлятися з невибіленої целюлози. В даний час багато виробників здійснюють виробництво даної папери з біленої целюлози, така папір отримала назву крафт – папір.
На даній папері можна з легкістю друкувати на звичайних принтерів (лазерних, струминних).
Ви можете зробити замовлення через сайт, поклавши товар у кошик.
Здійснюємо до-ставку у будь-яке місто Поштою  або транспортною компанією.