Основні види електронних валют.

9-17-2018

Основні види електронних валют.

Електронні гроші — грошові зобов’язання емітента в електронному вигляді, які знаходяться на електронному носії у розпорядженні користувача. Даний сегмент є частиною ринку електронних платіжних систем. Термін електронні гроші (а також електронна готівка, або цифрові готівкові гроші) відноситься до транзакцій коштів, виконаним за допомогою електронних комунікацій. Електронні гроші можуть бути дебетом або кредитом. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі лучший обмен вебмани.
Цифрові готівкові гроші можуть бути певною валютою, і почати їх використовувати, необхідно конвертувати деяку кількість звичайних грошей в цифрові. Така конвертація аналогічна купівлі іноземної валюти. Принципова відмінність між електронними грошима і звичайними безготівковими грошовими коштами: електронні гроші являють собою платіжні засоби, емітовані якою – небудь організацією (грошовий сурогат), тоді як звичайні гроші (готівкові або безготівкові) емітуються центральним державним банком тієї чи іншої країни.
Термін електронні гроші часто неточно використовується стосовно широкого спектру платіжних інструментів, що базуються на інноваційних технічних рішеннях у сфері реалізації роздрібних платежів. Гроші з обігу на ринку склала 90%. хоча б один платіж електронними грішми здійснили 3, 9 млн користувачів, які увійшли в окреслений TNS коло респондентів. За ними слідують QIWIКошелек і WebMoney (по 10% населення), PayPal (6%) і Гроші@ Mail.