Основні етапи розробки Landing page. Як створити самостійно?

7-21-2018

Що таке LANDING PAGE і як створити його самостійно розглянемо в цій статті. Лендінгем або іншими словами продає сторінка – спеціальний односторінковий сайт, мета якого залучити клієнта і зробити його покупцем. Деякі користувачі плутають сайт-візитку і лендінгем, хоча це зовсім різні поняття. Сайт-візитка – застарілий термін, його мета це лише ознайомлення з діяльністю компанії, надання контактів, а лендінгем – це продаж товару та заманювання користувача. Рекомендую замовити конструкторы лендингов

What-is-a-Landing-Page

У чому ефективність лендинга? Насамперед – це наявність зрозумілого і помітного призову до дії (Call to action). Це може бути спеціальна форма або яскрава кнопка. Використовуючи її відвідувач відправляє заявку на придбання товару/послуги. Ви напевно і самі не раз потрапляли на такі сайти перейшов з реклами з соціальних мереж або інших джерел. Серед елементів лендинга виділяються соковиті фотографії, якісні помітні заголовки, а також елементи, які викликають довіри і підтверджують якість товару. Наприклад, сертифікати, дипломи, відгуки (текст або відео).

Якщо у вас вже є власний сайт, то лендінгем допоможе знайти нових клієнтів і залучити цільову аудиторію. Для цього знадобиться правильний підхід та налаштування рекламних каналів. В якості основного сайту лендінгем теж може існувати, але все ж, якщо ви хочете розвивати свій бізнес і просувати сайт в пошукових системах, то варто обзавестися багатосторінковим сайтом з повним описом товарів або послуг. Такі сайти люблять пошуковики та їх набагато простіше просувати. Але лендінгем все ж корисний для підвищення рівня продажів і впізнаваності вашого бізнесу в цілому. Тому, якщо є окремий багатосторінковий сайт і лендінгем, це просто чудово.

Скільки коштує розробка Landing page? Якщо ви хочете замовити розробку лендинга з нуля у фахівців, то це обійдеться вам недешево. Ціна залежатиме напряму від компанії веб-розробників або фрілансера, якого ви знайдете для створення лендинга. Але є ще й інший варіант – це створення лендинга самостійно. Не лякайтеся, нічого складного вам не потрібно буде робити. Для створення односторінкового сайту своїми руками скористайтеся безкоштовним конструктором сайтів на нашому хостингу. Це простіше простого! Ви робите замовлення хостингу, ви отримуєте доступи і в панелі управління у вас є можливість зробити свій сайт в конструкторі сайтів. Інтуїтивно зрозуміла панель, велика кількість шаблонів на різну тематику, можливість підключення самих затребуваних функцій для лендинга всього в пару кліків – всі ці можливості доступні на нашому конструкторі сайтів, який вже вбудований в тарифи віртуального, безлімітного хостингу і реселлінга. Крім того ми надаємо безкоштовну технічну підтримку всіх клієнтів та тестовий період-7 днів, щоб ви могли випробувати послугу, повноцінно її протестувати. Після того як ви створили сайт на конструкторі всього в пару кліків ви публікуєте його на хостингу і він вже доступний для відвідувачів.

Далі слід зробити грамотну налаштування реклами, щоб користувач зміг потрапити на ваш інтернет-проект. Для реклами проекту ви можете розміщувати посилання на ваш лендінгем точно так само, як розміщуєте посилання на сайт в соціальних мережах, email-розсилках, контекстної реклами, навіть на візитках і білбордах. Лендінгем має можливість вказувати Title, Keywords і Description як і в інших повноцінних сайтів для їх подальшого просування у пошукових системах.

До речі, не забудьте зареєструвати домен для лендінгем сайту, це ім’я вашого сайту в інтернеті і без нього ніяк не обійтися. Як вибрати домен для сайту? Читайте тут.

Чим лендінгем отличаестя від звичайного сайту? Лендінгем присвячений чому-то одному, наприклад, купити квиток на виставку, купити певну модель сумки зі знижкою, багатосторінковий сайт продає велику кількість товарів або пропонує широкий вибір послуг. Перевага лендинга в тому, що його можна створювати під кожну подію, поки воно є актуальним. Крім комерційних лендингов є ще й інший вид – надихаючі. Наприклад, користувач попав на вашу сторінку і заразився ідеєю, можливо він нічого не купить, але вас сайт змусить його задуматися і через деякий час повернутися до вас.

Лендінгем – це допомога користувачеві зробити правильний вибір. Лендінгем безпосередньо допомагає переконати, що він зробив правильне рішення.

В чому особливості Landing page? Уся необхідна інформація для клієнта на одній сторінці в одному місці. Не страшно, якщо лендінгем виходить довгим, головне, щоб він був цікавим. Якщо є ідея, яка сподобалася користувачу, він обов’язково прочитає і зробить всю сторінку цільове дію.

Для яких цілей потрібен Landing page:

Продавати товари і послуги. Але чим менше представлених категорій, тим краще. Якщо категорій більше 10, то краще робити повноцінний сайт – інтернет-магазин.
Для збору лідов. Їм можна відправляти листи, рекламу або пропонувати додаткові послуги/товари даної категорії.
Для проведення окремих рекламних кампаній, якщо у вас є основний сайт. Наприклад, для проведення реклами одного заходу, яке безпосередньо пов’язане з вашим бізнесом.
Коли основний сайт відсутній. Наприклад, ви шиєте класні сукні на замовлення. Зробіть лендінгем для залучення новх клієнтів.
Якщо відкриваєте бізнес. Лендінгем допоможе перевірити цікавить покупців ваша послуга або товар. Запустити рекламну кампанію і аналізуйте результати.

Підсумуємо, що таке Лендінгем та його основні принципи:

Для кожного лендинга – конкретна аудиторія.
Кожен лендінгем – це окрема конкретна мета ( купити квиток на концерт, записатися на прийом, залишити номер телефону).
Лендінгем – це послідовність і переконливість. З допомогою цих двох факторів можна залучити потенційного покупця.
З допомогою лендинга можна просувати будь-який окремий товар або послугу.
Зрозумілість і простота цільової сторінки. Дизайн landing page – це коли переглядаєш сторінку іноземною мовою, але при цьому зрозуміло, про що йде мова.
І, звичайно ж, лендінгем можна зробити самостійно на безкоштовному конструкторі сайтів на хостингу від ГиперХост.