Опублікована дата релізу оновленої gta 5

64

Відніміть руку від серця-gta online теж отримає оновлення. І графіки, і геймплея.

Rockstar все ж показала світу оновлену версію grand theft auto 5 , зайшовши в гості на стрім до японських друзями. Незважаючи на особливості презентації, оновлена версія вийде відразу на playstation 5, xbox series і пк.

Оновлення вплинуть як одиночну гру, так і мережеві режими. З трейлера майже нічого не очевидно, крім значно поліпшеної графіки і нових ефектів. Наприклад, вибухи тепер дійсно схожі на вибухи, що дуже важливо для гри, де вічно щось горить і вибухає.

Розробники також загрожують змінити геймплей (в кращу сторону), додавши безшовне перемикання між персонажами і багато чого іншого корисного. Мабуть, поліпшення також торкнуться водіння і різних місій, але в основному зосередяться на швидкості завантаження консолей нового покоління.

Природно, зміни прийдуть і в gta online . Тут розробники взагалі нічого не показали, тільки милості нової графіки. Однак, завдяки витокам, ми чекаємо трохи більше причесаний геймплей, розбір накопичився контентного мотлоху, нові режими і, звичайно, нову косметику.