Огляд про скутері

11-25-2018

Обзор о скутере
ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД: Скутер Irbis Kaori 50сс 4т випускається в чотирьох основних кольорах: синій, червоний, зелений і жовтий, що не тільки сподобається тим, хто любить яскраве оформлення, але і робить скутер більш помітним у транспортному потоці. «Дута» пластикове оформлення корпусу робить цей скутер елегантним і ергономічним. Компактні габарити цього скутера підійдуть скоріше людям невеликого і середнього зростання, а ось високим людям пересуватися на ньому буде швидше за все не комфортно.
Також хочемо вам порекомендувати заходите вот сюда
ДВИГУН: Скутер Irbis Kaori 50сс 4т оснащений 4-х тактний двигун. Він більш простий в експлуатації і більш екологічний, ніж 2-х тактний. Об’єм двигуна до 50 куб. см дозволяє розвивати швидкість до 60-65 км на годину, а потужності в 3,5 кінських сили вистачає для комфортної і тривалої їзди по асфальтовому покриттю. Невеликий витрата палива робить цей скутер економічно вигідним в умовах постійного подорожчання палива, а бак об’ємом п’ять літрів дасть вам можливість подолати більше 200 км без дозаправки.
ШИНИ: На Скутер Irbis Kaori 50сс 4тустановлены литі диски та позашляхові шини Duro з діаметром 10 дюймів, що є не просто прикрасою або дизайнерським елементом – це його важлива особливість. Разом вони працюють на поліпшення керованості скутером не тільки на асфальтових, але і на сільських дорогах. Адже на такому скутері легко можна і по грунтовці проїхати. Правда, виробник не рекомендує їздити на пристойній швидкості по путівцях і ця рекомендація аж ніяк не зайва, «вбити» скутер на російській грунтовці – справа нехитра.
УПРАВЛІННЯ: Приладова панель скутера Irbis Kaori 50сс 4точень зручна для читання всіх параметрів, необхідних під час їзди. Ця модель оснащена досить зручними ручками, а наявність грипс забезпечується дуже надійний і щільний хват. Всі перераховані характеристики і можливості скутера дозволяють легко керувати ним і досить впевнено почувати себе в будь-яких умовах дорожнього руху.
ІНШЕ ОБЛАДНАННЯ: Потужна блок-фара забезпечить комфортний рух в темний час доби, а поворотники об’єднані з габаритами дозволять не розсіювати увагу. Надійні дискові гальма і подвійні амортизатори зроблять рух більш комфортним і безпечним. У скутера є підсідельний багажник, і кріплення для кофра, що дозволяє перевозити досить багато вантажу.Безперечною перевагою скутера Irbis Kaori 50сс 4т є його оснащення сучасною сигналізацією з функцією дистанційного запуску двигуна.