Огляд букмекерської контори william hill Україна

12-25-2021

 

Обзор букмекерской конторы William Hill (Украина) | TOP21 Украина
 

 

Букмекерська компанія william hill – визнаний лідер спортивного беттінга в Європі і країнах СНД. За своєю популярністю обзор бк William-hill може зрівнятися з кращими вітчизняними конторами з активною рекламою в інтернеті. Величезна кількість подій, чудова розпис на матчі, надійність роботи і введення/виведення коштів з рахунку — все це робить william hill однією з кращих БК серед гравців з усього світу.

Бк william hill була відкрита ще в 1934 році-даний букмекер є одним з найстаріших у всьому світі. Ця компанія приймала оффлайн-ставки по всій території Великобританії більше шістдесяти років, і лише в 1998 році контора вийшла в онлайн — цікаво, що перша версія сайту була представлена вже на декількох мовах, що свідчило про велику популярність БК ще до її виходу в інтернет.

Зараз БК william hill приймає ставки практично на всі види спорту — від традиційних футболу, баскетболу, тенісу і хокею до рідкісних «в наших краях» видів на зразок гельського футболу або сквошу. Окремо варто відзначити прийом ставок на кінські скачки і собачі перегони — компанія зберігає відданість традиціям, завдяки чому william hill популярна серед британських гравців від мала до велика.

Зареєструватися в william hill можна з будь-якої точки світу. Важливе застереження: з кінця 2017 року гравці з російською реєстрацією не можуть ставити на спорт і кіберспорт через обмеження, прийнятих компанією в екстреному порядку. Відгуки російських гравців підтверджують, що при створенні нових ставок, а також введенні/виведенні коштів на william hill можуть виникати певні труднощі.

Російськомовний інтерфейс сайту, можливість вибору режиму відображення коефіцієнтів (десяткові/азіатські/американські), швидка реєстрація — все це робить процес беттінга на william hill максимально зручним для гравців. Відзначимо, що сайт має також і мобільну версію, яка відкривається за замовчуванням при заході з будь-якого портативного пристрою.

Мобільний сайт не переведений на російську мову-всі терміни, позначення та інформація про спортивні події представлена англійською. Гравцям, які відчувають труднощі з розумінням англійської, радимо користуватися стандартною версією сайту — ніяких проблем з відображенням при вході з мобільних пристроїв на «базовий» сайт бк william hill немає.

Реєстрація відбувається дуже швидко, всі поля анкети абсолютно стандартні. Відзначимо, що вибрати бажану валюту рахунку необхідно відразу при створенні нового профілю — змінити її надалі вже не вийде. Російського рубля або гривні немає, але грати можна в доларах США, євро, фунтах та інших валютах країн світу — конвертація при поповненні відбувається автоматично.

Бонусні пропозиції для гравців з СНД з’являються не так часто, як промо-акції для інших гравців — але розраховувати на 100% бонус до першого депозиту часто можна. Діючий промокод для отримання бонусу, а також інформація про інші акційні пропозиції компанії william hill доступна на головній сторінці сайту.

За зручність користування, оформлення та функціонал сайту БК william hill отримує «відмінно» – 10/10.

Найважливіші переваги БК william hill – час готовності лінії і унікальність коефіцієнтів. З першим все зрозуміло-величезний розпис на події на зразок фіналів ЛЧ, ЛЄ та інших великих турнірів з’являється мінімум за тиждень, а на звичайні матчі європейських футбольних першостей — за 3-4 дні до звітного матчу. Що ж означає “унікальність коефіцієнтів”?

Бк william hill не копіює ліній, окремих матчів або навіть окремо взятих коефіцієнтів на спортивні події. Створення лінії британська контора довіряє власним аналітикам, яких у штаті компанії налічується понад 1000 осіб. Часом лінія william hill схожа на лінії інших європейських контор (багато БК, до речі, копіюють свої коефіцієнти саме у william hill), часом експерти виставляють досить «дивні» кефи на футбольні або баскетбольні матчі. Цим можна непогано скористатися-втім, відвертих помилок в лінії у william hill практично не буває. Швидше, власне бачення ймовірності спортивних подій – що ж, цей факт є виключно позитивним для гравців!