Огляд БК william-hill

12-31-2021

 

William Hill - Обзор букмекерской конторы Вильям Хилл
 

 

William hill-британська букмекерська контора.  Її історія починається з 1934 року, в бурхливо зростаючому Лондоні. В цей час в Італії проходив чемпіонат світу з футболу. Компанія масово приймає ставки по всій країні в касах прийому ставок і навіть по телефону. У 1998 організатори william hill пророкують майбутнє букмекерів, за онлайн грою. За розробку проекту беруться кращих програмістів компанії playtech. У підсумку, william hill стає лідером букмекерських контор, завдяки своїй діяльності в інтернеті. Також хочемо вам порекомендувати обзор бк William-hill вигідні ставки на спорт.

На сьогоднішній день компанія має інтернаціональний сайт зі зручним інтерфейсом. У гравців з’явилася можливість робити онлайн ставки на всі наявні події. Зараз william hill є найбільшою гральною компанією Великобританії. Голосний офіс компанії в Лондоні, на чолі з виконавчим директором Ральфом Топпінгом. Крім Британії контора має ліцензії своєї діяльності на Гібралтарі та Мальті.

Букмекерська контора william hill зареєстрована в третейському суді, який створювався з метою збільшити захист і довіру клієнтів у сфері беттінг і гемблінгу, в системі i. B. A. S. Річний оборот компанії складає більше 15 мільярдів, а прибуток становить сотні мільйонів доларів США.

Акції william hill виставлені на лондонській фондовій біржі, що говорить про її рівень. Вже зараз на компанію трудяться понад 16000 персоналу, в 5000 офісах в різних країнах європи, і обслуговує величезне число клієнтів з різних куточків планети. Крім, мабуть, гравців з США та Італії.

Лінії і коефіцієнти букмекерської контори william hill

Для більшості букмекерських контор і любителів робити ставки Вільям хіл-еталон букмекерської контори. На сайті компанії представлені всі популярні і екзотичні види спорту. Складно назвати той вид спорту на який не можна поставити в спортзал. Так як компанія англійська, вона більше заточена під спортивні події популярні у Великобританії. Саме їм приділяється найширше охоплення і глибокий аналіз.

Радує великий вибір ліній, на цікаві європейські спортивні події. На все що популярно в Європі компанія пропонує величезну кількість ставок. Так що, якщо ви шанувальник хорошої гри європейських футбольних клубів Іспанії, франції, Німеччини або Італії, то william вас не розчарує.

1 російська прем’єр ліга висвітлена дуже скромненько, що не порадує любителів російського футболу.

Коефіцієнти букмекерської контори william hill назвемо середніми, і ось чому. Вони вище, ніж коефіцієнти російських букмекерів, але трохи нижче, ніж у деяких європейських конкурентів. Колосальний плюс компанії, її надійність і компетентність. Вона, одна з небагатьох хто може укладати парі на величезні суми грошей.

Бонуси та акції букмекерської контори william hill

Бонусна програма букмекерської willhill відповідає величезною кількістю постійних користувачів. Компанія не буде вас балувати жирними бонусами, скромні бонуси швидше плюс ніж мінус. Кожен з нас розуміє, що безкоштовним буває тільки сир в мишоловці, тому досить скромні бонуси швидше плюс, ніж мінус. Абсолютна надійність і чесне ім’я william hill-найкращий бонус компанії.

Про два постійних бонусу букмекера willhill розповімо більш підропервий-вітальний бонус або бонус нового гравця. 25 доларів сша або євро ви отримуєте при реєстрації з промокодом rus25. Вона буде вам зарахована після того, як ви зробите свій перший депозит і укладіть своє перше парі на суму більшу або рівну бонусу. Це все потрібно отримати не пізніше семи днів з моменту реєстрації.

Посилання на сторінку бонусу:<>бно.

Сьогодні, букмекер william hill дає всім новим гравцям бонус 50$

При реєстрації вкажіть промокод<>

При виграші на ваш рахунок буде перерахована сума виграшу мінус сума бонусу.

Другою промо-акцією є страховка на експреси з шістьма і більше наслідками. У разі, якщо ви не вгадали 1 ставку з 6, контора поверне вам суму ставки.

Дізнатися про всі акції та бонуси букмекерської контори william hill ви можете в нашому розділі:

Мобільна версія букмекерської контори william hill

William hill розробив для користувачів мобільний додаток, тепер можна просто в будь-який час зробити ставку з мобільного або планшета.