Низькорівневе форматування флешки / диска

70

Якщо операційна система windows при використанні flash-накопичувача видає повідомлення про захист диска від запису, застосовують низькорівневе форматування. Так само, форматування допоможе при проблемах з читанням, записом даних, неможливістю провести процедуру стандартним способом в windows. Розглянемо різні способи низькорівневого форматування флешки або жорсткого диска.

важливо! після процедури глибокого форматування, диск потрібно піддати стандартному форматуванню вбудованими засобами ос windows. Це необхідно для формування файлової структури і розділів, інакше накопичувач буде непрацездатний.

Як виконати низькорівневе форматування флешки

Скачайте програмний продукт з офіційного сайту і встановіть на жорсткий диск:

Для того, щоб виконати низькорівневе форматування флешки, виконайте наступне:

  1. помістіть flash-накопичувач в usb-порт;
  2. відкрийте програму і скористайтеся кнопкою “continue for free” для продовження роботи (програма умовно безкоштовна, тому при першому запуску просить вибрати режим роботи);
  3. виберіть зі списку потрібний диск (флешку, зазвичай це f або інша назва) і клікніть на «continue»; важливо! перевірте, чи правильно вказано знімний диск для форматування. Якщо обраний не той накопичувач, потрібні дані будуть загублені безповоротно.
  4. перейдіть в новому вікні у вкладку ” low level format»;
  5. виберіть внизу вікна “format this device»;
  6. натисніть” так ” для підтвердження операції і дочекайтеся завершення процесу.

Програма підтримує роботу з картами пам’яті різних типів. Але не створює файлову систему на диску, тому не забудьте виконати стандартне форматування флешки стандартними засоби ос windows (інструкція нижче).

Стандартне форматування флешки засобами windows

Алгоритм форматування флешки в ос windows:

  1. помістіть накопичувач в usb-порт;
  2. відкрийте “цей комп’ютер” (мій комп’ютер);
  3. знайдіть ” знімний диск “(“usb-накопичувач”) і натисніть на ньому правою кнопкою миші;

Якщо після завершення процесу форматування флешка micro не читається і не записує дані, то вставте в смартфон і виконайте форматування на смартфоні, після цього флеш-карта буде працювати в штатному режимі.