Nvidia нібито припиняє виробництво rtx 3000 в жовтні, щоб утримувати ціни на максимальному рівні до 2022 року

27

Джерела стверджують, що nvidia намагається маніпулювати ринком, зупиняючи виробництво всіх своїх ігрових графічних процесорів rtx 3000 в кінці жовтня, щоб утримувати високі ціни до наступного року, коли оновлені моделі за цією ціною будуть нормою. Цей крок також може бути запланований для пом’якшення можливого падіння цін, викликаного тим, що майнер скидають багато графічних карт після того, як ethereum перейде на повну pos-версію.

Згідно з джерелами, з ресурсу moore’s law is dead, nvidia не тільки намагається переконати партнерів aib використовувати дешевші рішення по охолодженню для нереференсних карт intel arc, але і team green також планує схему “остаточної гри”, що включає зупинку виробництва ігрових відеокарт rtx 3000 в кінці жовтня.

Поставка високопродуктивних карт ampere все ще мала через триваючу нестачу, і зростаючі ціни за останні кілька місяців явно відображають це, однак nvidia, мабуть, вдалося забезпечити достатньо виробництва від samsung, щоб досягти запланованих показників продажів на 4 квартал 2021 року.

Така пропозиція могла б запобігти обвал цін у другому кварталі 2022 року, тому джерела тома стверджують, що мета nvidia – штучно підтримувати ціни на «підроблені msrp» на максимально високому рівні до тих пір, поки вона не випустить оновлені графічні процесори або графічні процесори наступного покоління з аналогічними схемами ціноутворення, що зробить цю ціну нормою.

За словами одного з джерел тома, «на даний момент важливіше знайти спосіб утримати ціни на лінійку карт super на максимально високому рівні в наступному році, ніж заробити додаткові гроші для задоволення попиту в цьому кварталі». Нові оновлені відеокарти повинні мати не менше 12 гб відеопам’яті, щоб зробити їх більш привабливими для геймерів. Інші джерела повідомляють, що nvidia значно скоротить поставки в четвертому кварталі, і припускають, що це навмисне рішення. Очевидно, це не має нічого спільного з суперечками про накопичення або цінах на чіпи з samsung. І геймери повинні змиритися з завищеними цінами, хоча amd і intel можуть мати більш вигідні пропозиції, але все ще не забезпечені задовільними поставками.

Тепер ми також знаємо, що майнер можуть скинути багато карт, коли ethereum стане повністю доказом частки володіння і, отже, його неможливо буде обробити, тому, можливо, nvidia намагається пом’якшити падіння цін, викликане такими рухами ринку. У будь-якому випадку, team green, здається, знову намагається відійти від схем маніпулювання ринком, але ми сподіваємось, що intel і amd зможуть добре порадувати в наступному році за допомогою карт arc alchemist і rdna3.