Новий доказ появи білла мюррея в кіновсесвіті marvel

45

В той час як франшиза «людина-мураха» в значній мірі вважалася безтурботною комедією, після таких «важких» фільмів, як «месники: ера альтрона» і «месники: війна нескінченності» , події в них були напрочуд важливі для mcu.

Тепер, коли підтверджено, що в третій частині серії «людина-мураха і оса: квантоманія» головним лиходієм виступить канг завойовник у виконанні джонатана мейджорса, здається, що вона зробить ще більший вплив на всю кіновсесвіту.

Так як зйомки фільму йдуть повним ходом, шанувальники mcu дізнаються більше про зоряний склад «людини-мурашки 3» , включаючи ім’я, знайоме багатьом, але нове для франшизи.

Новий список акторів на mandy.com вказує, що фото-двійник зірки “мисливців за привидами” і “дня бабака” білла мюррея був обраний для зйомок ” запорошеного кролика» ( dust bunny ). Це робоча назва триквела “людини-мурахи” .

Поки немає інформації про потенційну роль мюррея у фільмі, але він поповнить акторський склад, в який входять пол радд, еванджелін ліллі, корі столл, мішель пфайффер і майкл дуглас.

Оскільки участь білла мюррея ще не була підтверджена актором або marvel studios, є ймовірність, що його роль буде епізодичною, якою була у метта деймона в «торі: рагнарек» .