Netflix купує розробника night school studio

11

Студія night school, розробник гучної оповідної пригоди oxenfree і його довгоочікуваного сиквела, була придбана netflix.

Night school, звичайно, завоювала репутацію за створення захоплюючих, гостро написаних наративних пригод в чотирьох іграх, які вона запустила з моменту свого заснування в 2014 році. Після хваленого критиками oxenfree в 2016 році night school випустила добре прийняту гру mr. Robot:1. 51exfiltrati0n, за якою послідували пригодницька afterparty і ексклюзивна космічна ескапада apple next stop nowhere. Зовсім недавно студія підтвердила, що працює над сиквелом oxenfree, lost signals, який вийде в наступному році.

Оголошення про придбання netflix у своєму блогіnight school пояснила, що потокове сервіс «дає кіно, телебаченню, а тепер і творцям ігор безпрецедентний полотно для створення і доставки відмінних розваг мільйонам людей.наші дослідження наративного геймплея та послужний список netflix щодо підтримки різних оповідачів були таким природним поєднанням. Було відчуття, що обидві команди прийшли до такого висновку інстинктивно”.

Немає ніяких вказівок на те, над чим студія може працювати для netflix, але вона запевнила шанувальників, що буде «продовжувати робити» oxenfree 2. «на даний момент в колективному шлунку нашої команди є калейдоскоп метеликів, — уклав він, — тому що ми дійсно віримо, що у нас є шанс позитивно вплинути на те, як люди відкривають, грають і діляться один з одним сюжетними іграми».