Навіщо потрібен ASUS Giftbox і як його видалити?

378

Доброго дня. Якщо Ви – щасливий володар комп’ютерної техніки Асус, то Вам напевно доводилося працювати з різними фірмовими утилітами – для управління системою охолодження ноутбука або для оптимізації графіки в іграх. Сьогодні хочу розповісти про ASUS Giftbox що це за програма, потрібна вона, як видалити її або на час відключити.

«Коробка з подарунками»

Саме так з англійської мови перекладається назва програми ASUS Giftbox. Завантажити його можна на офіційній сторінці проекту – ось посилання. Але чи варто це робити?

Програмне забезпечення призначене для установки на ноутбуки даного виробника. Його головне завдання – надавати доступ до найкращим ігор і додатків, сумісних з операційною системою Windows. Це відмінна заміна фірмового магазину Microsoft. Хоча, для «десятки» немає сенсу інсталювати утиліту, оскільки в цій версії ОС за замовчуванням надається аналогічний функціонал. А ось для Windows 7 Giftbox може стати знахідкою.

Ось так виглядає інтерфейс «ящика з подарунками»:

Навіщо потрібен ASUS Giftbox і як його видалити?

У верхній частині вікна можете бачити 5 категорій, у які включається як платний, так і безкоштовний контент. Щодня Вам будуть приходити повідомлення про знижки або можливості завантаження софта «на халяву». Оповіщення можна відключити в налаштуваннях.

Щоб Ви могли зрозуміти, чи варто встановлювати той чи інший софт, відображається рейтинг, складений на підставі користувальницьких оцінок.

Якщо виникає питання, як відключити ASUS Giftbox, поспішаю Вас порадувати – утиліта не «висить» у фоні, практично не споживає системні ресурси. Вона працює тільки тоді, коли Ви запускаєте. Тому немає сенсу її зупиняти.

Про доцільність використання Гифтбокса Асус не можу сказати нічого поганого або хорошого. Хтось у захваті від даного додатка, інші ж не вбачають у ньому потреби. Можете завантажити, спробувати, не сподобається – видаліть!

Як видалити ASUS Giftbox?

Задача ця не відрізняється особливою складністю і зводитися до стандартної процедури деінсталяції. Можна піти по простому шляху:

  • Зайти в панель керування, знайти пункт «Програми / компоненти» (для Windows 10) або «Установка/видалення програм» (для Windows 7).

Навіщо потрібен ASUS Giftbox і як його видалити?

  • Ще один спосіб відкрити перелік встановлених програм – натиснути на клавіатурі Win + R і ввести в рядок команду:

appwiz.cpl

Навіщо потрібен ASUS Giftbox і як його видалити?

  • Знаходимо в списку непотрібний софт і клацаємо по ньому правою кнопкою миші, вибираємо пункт «Видалити». Чи скористаємося кнопкою в верхній частині вікна:

Навіщо потрібен ASUS Giftbox і як його видалити?

Після завершення процедури варто почистити диск і реєстр від слідів програмного забезпечення. Для цього скачайте CCleaner і виконайте дії, зазначені в цій відео інструкції.

З повагою, Віктор!