Налаштування і ведення контекстної реклами в Алмати

7-24-2020

not found
Торгово-виробнича компанія «ETGroup» висловлює величезну подяку компанії «IMarketing», з якою співпрацює протягом чотирьох років. За весь час спільної роботи компанія «IMarketing» показала себе як високопрофесійний та компетентний партнер у сфері інтернет-маркетингу.
Також хочемо вам порекомендувати заказать тут
У компанії «IMarketing» працюють тільки кваліфіковані фахівці, які допомогли виявити всі недоліки маркетингової кампанії «ETGroup», а також усунути їх і вивести сайт на перші позиції по всім запитам у всіх пошукових системах, що дозволило збільшити число клієнтів і підвищити прибуток компанії на 73% вже за перші шість місяців спільної роботи.
Завдяки стратегічному підходу з боку фахівців «IMarketing» вдалося вибудувати найбільш точну і успішну лінію продажу, де конверсія склала 65% від потенційних покупців до реальним! І це тільки по ключових запитах з SEO-просування, яке є найбільш точним і вигідним, так як націлене лише на певного покупця. По контекстній рекламі компанія «ETGroup», отримує 67% потенційних покупців і це теж величезний показник для інтернет-реклами.
Спільно з комплексом по просуванню сайту компанії «ETGroup», «IMarketing» запропонував просування в соціальних мережах, що дозволило збільшити лояльність клієнтів, які стали більше довіряти компанії, яка тримає зв’язок зі своїми покупцями.
Торгово-виробнича компанія «ETGroup» буде продовжувати співпрацювати з компанією «IMarketing» для більш стійкого вдосконалення на швидкозростаючою торгової майданчику і з компанією «IMarketing» нам точно не страшні конкуренти!
Оригінал письмаНHIGHLIGHTS EVENT Agency це event maker подій, моментів і нэтворкинга для цікавих людей. Наші заходи націлені на об’єднання інтересів, емоцій, вражень, на налагодження контактів і відносин між людьми з різних областей діяльності. Надаючи якісно інший майданчик для соціалізації та нэтворкинга, ми пропонуємо відвідувачам вечора провести своє дозвілля в новому для нашої країни форматі, завести нових друзів і зміцнити свої старі зв’язки. Реалізувати поставлені перед нами завдання зуміли завдяки симбиозной роботі з рекламним агентством IMARKETING.
На початку нам здавалося, що можемо впоратися своїми силами або за підтримки наших партнерів з Європи, але Казахстанський ринок виявився не тільки специфічним, але і складним для прийняття наших поглядів і форматів проведення заходів. Тільки за підтримки рекламної агенції ТОВ «IMARKETING» ми зуміли реалізувати всі свої грандіозні плани на event-e «Hawaii House Party», де ми змогли зібрати до півтора тисяч чоловік на нашому закритому світському рауті, який закарбувався не тільки в пам’яті гостей, але і в просторах всього інтернет-співтовариства Казнета.
Консультанти IMARKETING не тільки розкрили нам очі на ведення бізнесу в ХХІ столітті, але і на прикладі показали, як можна з нульовим бюджетом проводити грандіозні заходи лише грамотно озброївшись інструментами інтернет-маркетингу. Ми дуже вдячні за зроблені відкриття, які з економили нам чимало нервів і коштів. Тепер жоден захід не проходить без підтримки компанії IMARKETING.