Найгірші моменти з історії Е3

323

Е3 – це конференція, яка транслюється на весь світ. Компанії, які вкладають мільйони в свої прес-конференції очікують, що їх шоу буде найкрутішим і видовищним, і потрапить коли-небудь в історію геймінгу. Однак, як говорить відоме прислів’я «хотіли як краще, а вийшло як завжди». Ніхто не застрахований від того, що конференція може перетворитися в цирк з трьома кільцями, і запам’ятається як найгірший момент з Е3. Ми вже згадували найкращі моменти з цієї конференції, прийшов час поговорити про самі дурні моменти в історії Е3.

Одну хвилину, будь ласка [E3 2013]

Від технічних неполадок не застрахований ніхто. Однак, коли апаратура ламається повністю і не запускається, то маленька незручність стає слоном у посудній лавці, і дратує оточуючих. Точно так сталося з DICE на презентації Battlefield 4.

В той момент, коли на великому екрані повинно з’явитися демо нової батли – нічого не сталося. «Оу, зачекайте одну хвилину, зараз виправимо». І так повторювалося три рази. Ведучий намагався відбутися жартами, проте раз за разом ставало якось не по собі. Глядачі вже й не сподівалися побачити гру, однак на п’ятий раз DICE змогли впоратися з технічними неполадками.

Ubisoft сподіваються створити мемас [E3 2015]

Наступний великий фэил з Е3 стався з французами. Провідною конференції була Аїша Тайлер. Вона відмінно справлялася зі своїми обов’язками, однак іноді її могло занести не в той степ. Так і сталося, коли вона вирішила піти в зал і поговорити з глядачами. Вона сіла до хлопця, який косплеил Джейкоба Фрайя з AC Syndicate. Аїша села до нього і сказала: «Чувак, знаєш, ти взагалі виглядаєш як живий повнорозмірний мем. Давай спробуємо придумати з тобою мем?». Ніхто не засміявся… а хлопець розгубився і не знав, що їй відповісти.

За підсумком, іспанська сором відчули всі присутні в залі люди.

Анонс Kinect [E3 2010]

Анонс Kinect – один з найбільш провальних моментів на Е3. Компанія намагалася донести нам, що це революційний пристрій, який повністю змінить геймінг. Ось тільки зробили вони це настільки тупо і беземоційно, наскільки можна. Ведучий розповідав про пристрій так, ніби прокручував в голові: «Боже, яку херню я кажу».

Також змучені і роздратовані журналісти навряд чи були задоволені тим, що на демонстрацію притягли дітей, які незграбно намагалися загравати з тваринами, ніж дратували ще більше. Смішніше було дивитися на дурні проекти про йогу і спуск по річці, які і повинні були зробити революцію. Що ж, і де тепер Кінект і його революція?

Анонс PlayStation 3 [E3 2006]

Якщо анонс ціни на першу PS вважається одним з кращих моментів Е3, то мабуть для балансу Sony вирішили зганьбитися в 2006-тому. Ми впевнені, що Казуо Хіраї досі прокидається в холодному поту згадуючи момент, коли відкрив світові PlayStation 3. Мало того, що не було показано жодного геймплейного відео, щоб продемонструвати здібності консолі, так ще Казуо затнувся і сказав, що вже стала мемом фразу «it’s Ridge Racer! Riiiiiidge Racer!»

Не варто забувати, що коли нам розповідали про Genji: Days of the Blade і супер реалістичних історичних баталіях, в яких ми будемо брати участь, буквально після цього на екрані з’явився здоровенний краб, що перевищує розміри людини. І добили нас, звичайно, ціною консолі 599 доларів.

Джеймс Кеннеді на презентації Activision [E3 2007]

Щоб підігріти настрій людей, Activision покликали на свою презентацію відомого американського коміка Джона Кеннеді, щоб він розповів про їх проекти і жартував. Однак це обернулося великим фіаско. По-перше, сам Кеннеді виглядав як чувак, який не спав три дні і тримається лише на магії кави. По-друге, він, схоже, забув, що він комік, адже його жарти в той день були максимально несмішними, і навіть більше того, образили багатьох людей. Ну, а по-третє, він взагалі забув, що його покликали вести прес-конференцію, а не дякувати тих небагатьох людей, що сміються над його похабним гумором.

Презентація Wii Music [E3 2008]

Nintendo переслідували мету продати людям гру, в якій вони могли створювати музику тільки за допомогою контролерів.

Вирішили вони продемонструвати здібності свого девайся зігравши тему з Super Mario Bros. З боку це виглядало так, ніби тамада на весілля вирішив змусити п’яних людей займатися ганебними речами на очах у тверезих родичів. Це було максимально безглуздо, особливо, коли професійний барабанщик DJ Revi Drams з дурним обличчям бив по невидимим барабанів пультами управління.

Ми забули Wii Music як страшний сон, а от презентація цього пристрою досі блукає по інтернету.

Ubisoft і Mr. Caffeine [E3 2011]

Містер Кофеїн це сценічне ім’я телеведучого Аарона Прайсмена. Точніше так його прозвали в народі за те, що він вів себе на сцені, ніби вколов собі кофеїн внутрішньовенно. Він намагався багато жартувати і жартував невдало, наприклад, сподівався знайти зв’язок між Ghost Recon і членом. Секунда за секундою його кар’єра просто шаленіла, а Аарон продовжував псувати враження про представлених на виставці проектах.

Танцююча панда [E3 2018]

За кількістю дурних моментів на Е3 мало хто може зрівнятися з Ubisoft. В минулому році вони вирішили показати свою любов до Just Dance і випустили на сцену цілий оркестр на чолі з гіперактивної пандою, яка ніяк не могла перестати танцювати. Гірше, коли вона вирішила піти в зал взаємодіяти з глядачами. Думаю, тоді-то люди і усвідомили, що даремно взагалі прийшли на цю чортову конференцію.

«Ну типо, Star Wars Jedi: Fallen Order» [E3 2018]

Самим незграбним моментом минулорічної Е3 був анонс Star Wars Jedi: Fallen Order. До Вінсу Зампэле з Respawn Entertainment просто підійшла ведуча, і запитала, а чи не роблять вони годиною гру, а він візьми і брякни назва: Star Wars Jedi: Fallen Order». І як би ось анонс, але якийсь дивний. Він явно не планувався раніше цього року, коли ми нарешті побачили трейлер самої гри.

Wonderbook [E3 2012]

І закриває наш список найгірших моментів Е3 Wonderbook від Sony. «Пожежний вихід тут і тут», – жартома сказав провідний Дей Реньярд перед презентацією, точно знав про проблеми їх пристрою, щодо яких публіка ще не здогадувалася. Являло собою це «щось» книгу для доповненої реальності. Як показу була обрана гра з всесвіту Гаррі Поттера, ви могли магічним чином взаємодіяти з тією книгою за допомогою контролера PS Move, превращавшегося в чарівну паличку на екрані. Дівчина, яка грав під час презентації чаклувала, чаклувала, але не выколдовала і нічого не відбувалося….

Диво, що книга пішла в небуття.

Джерело: http://ipguard.org.ua/