На що звернути увагу при створенні сайту

1-29-2019

На что обратить внимание при создании сайта
Дрібний текст, голубенькі ссилочку, круглі кнопки з градієнтом… Звичайно, багато хто скаже, що таких сайтів вже немає, але поспішаю засмутити – це не так (сайти наведено в якості прикладів, а для того, щоб як – небудь образити їх власників. Як вам такий сайт event – агентства.
Також хочемо вам порекомендувати тут
Або такий сайт агентства нерухомості.
Отже, ви вирішили переробити свій сайт. Неважливо, куди ви звертаєтеся в круту компанію з розробки, невеликий команді або до фрілансеру. У будь-якому випадку – просто зверніть увагу на кілька важливих елементів, які повинні обов’язково бути присутнім на комерційному сайті. Я склав невеликий чек – лист для тих, хто хоче замовити новий дизайн, і при цьому краще розбирається в продажах, ніж у вишукуваннях оформлення.
Попрошу відсунутися від своїх екранів тих розробників, які роблять свою роботу на совість. У більшості випадків користувач нічого не знає про вашу компанію, якщо це не Microsoft або Apple. Додайте логотип і напишіть простою доступною мовою, які послуги або товари ви пропонуєте.
Не забувайте використовувати логотип як фавіконки, з нею пошукова видача виглядає красиво. Сеошники, аналітики, маркетологи не перестануть повторювати як мантру: додавайте контакти на головну сторінку сайту.
Контакти повинні бути легко читаються. Відмовтеся від курсисов, жирних шрифтів, підберіть спокійний шрифт (зазвичай на сайтах добре виглядає шрифт без зарубок. До речі, SEOnews зробив класну безкоштовну добірку шрифтів, користуйтеся на здоров’я).
Крім контактів на головній сторінці, потрібно зробити окремий блок в меню.
Телефон (міський, якщо у вас офіси в декількох регіонах, то зробіть окремо для кожного, наприклад, використовуючи таби). Карти і не даємо покупцям загубитися).
Форму зворотного зв’язку (це потрібно для тих лінивців, хто не хоче дзвонити, писати або приїжджати в офіс).
Мені, як не дивно, зустрічалися. Розумію, що пишу азбучну істину, але все ж: не робіть так, як описано нижче. Все б добре, але тільки не потрібно виводити адреси магазинів, де я можу цей товар придбати. Я просто хочу дізнатися ціну і ніяких зайвих рухів. Так – так, у всіх таке було, клацаєш, наприклад, посилання з анкором , а замість того, щоб перенаправити на потрібну сторінку, завантажується на комп’ютер вордівському документ. Ну так, так робили в 90 – е. На цьому мої спроби закінчилися.
А ви стикалися з іншими варіантами.