Металопластикова труба в ізоляції для холодного і гарячого водопостачання

10-2-2019
Valsir Pexal в изоляции

Ізоляції трубопроводів систем опалення, водопостачання та каналізації не завжди приділяють належну увагу. Адже практично всі виробники пластикових труб настійно рекомендують її застосування. При влаштуванні опалення, водопостачання, каналізації, Труба в изоляции Valsir Pexal з пінополіетилену в даний час знаходить найбільш широке застосування. По співвідношенню ціна / якість це кращий вибір. Ізоляція зі спіненого поліетилену випускається в двох основних видах: двометрові трубки і полотно. Може мати захисне покриття з алюмінієвої фольги, поліетилену, інших матеріалів. Діапазон робочих температур від -80 град.

Бажана сфера застосування — опалювальні, каналізаційні, вентиляційні системи. Допоміжні матеріали для монтажу — клей, скотч. Розбіг цін утеплювача для труб з пінополіетилену дуже великий. Ціна трубної ізоляції від китайського виробника може бути у 5 – 7 разів дешевше, ніж від європейського. Правда і якістю вона також нижче. За експлуатаційними характеристиками трубна ізоляція зі спіненого синтетичного каучуку перевершує всі інші типи. Але і ціна її вище. Тому такий тип утеплювача для труб частіше застосовується в самих відповідальних інженерних системах. Там, де потрібно стійкість до дуже високих або низьких температур, ультрафіолетового випромінювання, пожежостійкість і т.

Типорозмірний ряд каучукового утеплювача, в основному, такий же як і у пінополіетилену. Бажана сфера застосування — холодильні, кондиціонерні системи. Допоміжні матеріали для монтажу — клей, скотч. Ізоляція стійка до впливу ультрафіолетових променів. Хороші матеріали такого типу виробляють THERMAFLEX, ARMAFLEX, K – FLEX, KAIMANN та ін. Шкаралупа ППУ (пінополіуретанові напівциліндри) являють собою жорстку ізоляцію, призначену для утеплення трубопроводів. Можливо покриття різними типами гідроізоляції: фольгований пергамін ФПГК, пергамін, фольга, поліетиленова плівка та ін.

Одне з головних переваг трубної ізоляції такого типу це низька трудомісткість монтажу. Ізоляція для труб широко представлена на ринку як вітчизняними виробниками, так і матеріалами європейського і російського виробництва. До найпопулярніших можна віднести TEPLOIZOL, K – FLEX, ARMAFLEX, THERMAFLEX, KAIMANN, ЕНЕРГОФЛЕКС та інші. У нас можна купити теплоізоляцію українського виробника, ціна якої є дуже привабливою, так і імпортну (ARMAFLEX, THERMAFLEX), ціна якої значно вище.