Максим Поляков і космічний проект

10-10-2018

Максим Поляков и космческий проект
У турнірі взяли участь 10 команд, до складу яких увійшли студенти і випускники фізико-технічного факультету Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, Національного технічного університету «Дніпровська політехніка», Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту, а також, Коледжу ракетно-космічного машинобудування ДНУ.
Також хочемо вам порекомендувати https://ain.ua/2017/05/15/polyakov-perezapustil-firefly-aerospace
Так, команда DniproSkyLab розробила пропозицію щодо створення ракетного комплексу для зондування нижніх шарів атмосфери в інтересах науки і господарства. Призначення комплексу – оперативний виведення корисного навантаження на висоту від 20 км, а також збереження матеріальної частини після польоту. Хлопці з DniproSkyLab не тільки хочуть розвивати експериментальне ракетобудування, але і прагнуть підвищити кваліфікацію майбутніх спеціалістів, залучаючи до виробництва студентів та молодь.
Студенти з команди Maximus представили проект оптимальної конструкції ракети для збору метеорологічних даних, випробування експериментальних головних обтічників та проведення науково-дослідної роботи в цілому. Хлопці продемонстрували не тільки вирішення технічного завдання турніру, але і склали детальний план щодо подальшого вдосконалення проекту. Мрія учасників команди – серійне виробництво таких ракет.
Ракетостроительная галузь на відміну від сфери ІТ ставить більш високу планку в питаннях прототипування, відпрацювання гіпотез. Потрібно більше часу, фінансів і глибока експертиза. Рішення «на коліні», добре знайомі фахівцям «милиці», тут не працюють. Це та сфера, де якісні показники цінуються набагато вище кількісних. Саме тому мені приємно відзначити, що проекти, представлені на цьому Star Track, виявилися на голову вище тих, що презентували на попередньому хакатоне. Сподіваюся, студенти, що беруть участь у турнірі, не втратять інтерес до космосу, і незабаром поповнять ряди співробітників компаній EOS і Firefly Aerospace, які сьогодні делегували своїх експертів на роль менторів та суддів.
Керівники і співробітники Інжинірингової Школи переконані, що підтримка ідей та залучення молоді – запорука створення конкурентоспроможної космічної продукції. Двері Школи завжди відкриті для студентів, випускників і молодих дослідників, які хочуть реалізувати свої ідеї в лабораторіях або приєднатися до перспективного інженерного стартапу в Дніпрі, Рівному, Черкасах та Києві.