Кращі процесори для відеокарти geforce rtx 2060

12

Коли справа доходить до ігор, дуже важливо мати ультрасучасне обладнання, здатне задовольнити передові технологічні вимоги сьогоднішніх ігрових продуктів-особливо зараз, коли була випущена карта rtx 2060 super. У зв’язку з наявністю високотехнологічних ігрових архітектур вкрай важливо з’єднати rtx 2060 з відповідним процесором, що забезпечує найвищу продуктивність, якість і вартість.

Отже, який процесор найбільш підходить для rtx 2060? поєднуючи цп, який пропонує аналогічну продуктивність і цінність для вашої комп’ютерної системи, ви не тільки максимізуєте свої вкладення, але і отримаєте кращу якість з можливого. Отже, давайте з’ясуємо, який процесор найкраще підходить для відеокарти geforce rtx 2060.

Якщо ви займаєтеся потоковою передачею або рендерингом, ви можете розглянути варіант з великою кількістю ядер. Однак, якщо ваше основне використання буде пов’язане з іграми, ви можете заощадити на ціні і отримати щось з меншою кількістю ядер. Від amd ryzen 5 3600 до intel core i5-9600k і від amd ryzen 5 2600x до intel core i5-9400f ви можете підібрати процесор, який вам потрібен для ігор і технологічних починань.

Amd ryzen 5 3600

Якщо ви шукаєте процесор, який відповідає вашому бюджету, не буде перешкоджати іншим аспектам і буде відповідати вашим особистим ігровим потребам, тоді amd ryzen 5 3600-відмінний варіант. Незважаючи на те, що він досить недорогий, це відмінний ігровий процесор з великою кількістю ядер. Amd ryzen 5 3600 не має вбудованої графіки, однак він використовує новий чіпсет amd x570 з набором зручних і простих у використанні функцій.

Amd ryzen 5 2600x

У порівнянні з intel core i5-9600k (який ми розглянемо більш детально нижче) amd ryzen 5 2600x є першокласним вибором для загальної продуктивності як в іграх, так і в повсякденних завданнях. На відміну від свого аналога (процесора intel) ця модель ryzen більш бюджетна. Але в сукупності з geforce rtx 2060 цей процесор забезпечує досить задовільну продуктивність.

Intel core i5-9600k

Якщо говорити про співвідношення ціни і якості, intel core i5-9600k забезпечує продуктивність, еквівалентну ryzen 5 2600x, хоча і за вищою ціною. Цей процесор є останнім процесором 9-го покоління, який має найвищі тактові частоти серед core i5. Працюючи з rtx 2060, ваша продуктивність, безсумнівно, буде значною. Завдяки більш високій одноядерної продуктивності процесорів intel і їх здатності автоматично збільшувати тактову частоту, ви можете очікувати кращої продуктивності, ніж у більшості процесорів ryzen, при зіставленні i5-9600k з більшістю процесорів середнього класу.

Intel core i5-9400f

Хоча ця модель дешевше, ніж core i5-9600k, даний процесор має таку ж кількість ядер і потоків. Intel core i5-9400f також володіє високою одноядерною продуктивністю і оснащений технологією турбо-прискорення, яка значно збільшує продуктивність в іграх за рахунок підвищення базової частоти з 2,9 ггц до 4,1 ггц.

Висновок

Процесор amd ryzen 5 3600 — найкращий процесор для вашої відеокарти nvidia rtx 2060. Цей процесор забезпечує найкраще співвідношення ціни і якості. Однак є речі, які слід враховувати, перш ніж прийняти рішення про найбільш логічному для вас виборі — такі як доступність, тип ігор, в які ви граєте і загальна продуктивність.

Отже, коли справа доходить до цп для rtx 2060, не шукайте нічого, крім одного з чотирьох перерахованих вище варіантів, оскільки вони обов’язково задовольнять ваші ігрові потреби і перевершать ваші технологічні очікування.