Коротка думка про фільм “не час вмирати” – відмінний фінал історії

15

Більше 15 років тому деніел крейг дебютував на великому екрані в ролі джеймса бонда, знявшись як у вдалих стрічках, так і про не дуже. На щастя, останнє його поява в образі знаменитого героя відноситься до першої категорії.

«не час вмирати ” відразу ж задає тон розповіді, примудряючись не набриднути протягом усього хронометражу » а це 2,5 години!). Історія закидає бонда в найрізноманітніші локації, попутно представляючи (і повертаючи) харизматичних персонажів. На жаль, головний лиходій в особі (рамі малек) не найкращий антагоніста бондіани – у нього навіть чіткої мотивації немає.

Зате у фільму повний порядок з екшеном. Кожна гонитва, перестрілка і бійка поставлена з такою любов’ю, що просто не хочеться відкривати очей від екрану. Під фінал же вас чекає зняте одним дублем бій, через якого варто купити квиток в imax.

А ще “не час вмирати” регулярно радує своїм відмінним гумором. Незважаючи на загальну похмурість, у стрічки легка атмосфера, завдяки якій дійсно насолоджується переглядом. І навіть дещо заплутаний сюжет не заважає отримувати задоволення.

В цілому, ми отримали чудове завершення історії агента 007 у виконанні крейга. Це прощальний лист, який ставить крапку-і робить це так, як не можна краще.