Конференція WWDC 2019. Чого варто чекати

399

Сьогодні в місті Сан Хосе, штату Каліфорнія стартує конференція WWDC 2019. Її ініціатором є компанія Apple, яка анонсує нові версії iOS, macOS, watchOS і можливо розповість про інших продуктах.

Фахівці припускають, що новинки цього сезону будуть орієнтовані на досвідчених користувачів. Статистика продажів iPhone і Mac показує зниження інтересу користувачів до цих продуктів, тому важливо, щоб оновлені пристрої мали ряд нових функцій.

Чого ж варто чекати від цього форуму, які «фішки» отримають нові вироби «яблучників».

Операційна система iOS 13 отримає темний режим

Майже всі впевнені, що ОС iOS 13 забезпечать загальносистемним темним режимом. Радикальні оновлення своєї операційної системи компанія Apple здійснювала в 2013 році. Тоді це була мобільна версія iOS 7. Її забезпечили мінімалістичним інтерфейсом, відмовившись від скейоморфного дизайну.

Згодом кожна версія ОС зазнавала незначні зміни або доповнення, але програмне забезпечення було незмінним.

Малоймовірно, що Apple підуть на глобальне зміна дизайну, але темний режим користувачі отримають. Він зробить яскраво-білий інтерфейс чорно-сірим.

Це буде сприяти більшій зручності для очей. Ймовірно, що цей режим буде схожий на використовуваний в MacOS 10.14 Mojave.

Журнал Bloomberg стверджує, що iOS 13 оснастять новими анімаціями для запускаються і закриваються додатків. Їх кращому сприйняттю сприятиме налаштування віджетів компанії.

Ще програма отримає нову клавіатуру, в якій можна буде налаштувати свайп, а також оновлений сплячий режим.

Також є інформація, що будуть зведені в одне два додатки «Знайти iPhone» і «Знайти друзів». За допомогою нового функціоналу можна відстежувати місце розташування своїх речей.

Safari оснастять новим менеджером завантажень, причому таким чином, що його веб-браузер стане схожою на версію для Mac. iMessage отримає максимальну схожість з вдалим у всіх відношеннях WhatsApp.

iOS 13 на iPad отримає функції налаштування домашнього екрану, інтерфейс і багатозадачний здатність завантажувати версії одного і того ж додатка. У деяких випадках стане реальним підключення iPad до зовнішнього монітора.

Додаткові програми для macOS 10.15

Найцікавішим оновленням для macOS стане можливість підтримки додатків, що функціонують у iPad. Компанія розробила довгостроковий проект, що передбачає пожвавлення платформи Mac таким чином, щоб існуючі програми для iPad можна було б переносити без їх повного переписування.

Ймовірно, що буде анонсовано додаток Apple Music, яке посприяє виділенню сервісу потокової передачі музики з великого iTunes. Це дозволить збільшити продуктивність Mac, в розробці якого раніше були помітні уповільнення при функціонуванні iTunes.

Розвиток watchOS 6

Гаджет Apple Watch все більше орієнтують на здоров’я користувача.

Bloomberg стверджує, що виріб отримає власний App Store. Даний факт додасть нові можливості розумним годинах і зробить їх менш залежними від iPhone. Фахівці припускають, що в компанії зроблять все, щоб цей пристрій стало схожим на комп’ютер. Цьому сприятиме установка нових додатків: «Голосові замітки», «Книги» та впровадження калькулятора. Ще будуть різні стікери.

Крім того, Apple додасть ще дві нові програми: «Цикли», яка сподобається жінкам і «Прийом». Остання буде нагадувати про необхідність прийому лікарських препаратів.

Що буде ще

З високою часткою ймовірності передбачається, що Apple анонсує оновлення версії tvOS. Воно акцентовано на свіже телевізійне оновлення і потокове мовлення, сервіс якого вже запустили.

Багато шанувальників чекають інформації про Apple Arcade. Форум WWDC стане хорошим майданчиком для розповіді про подробиці, які не були доведені до широкої громадськості в березні. Поки невідомі розцінки на підписку для ігор і точна дата запуску. Також неясно, яку кількість ігор стане доступно для передплатника і яким чином можна налаштувати управління ними.

Функціонал Apple Arcade пропонує багато чого, про що користувачам поки не відомо, але хотілося б дізнатися.

 

Джерело: http://fastping.com.ua/