Компас, ракета і військовий корабель. Великий катай з total war: warhammer 3 отримав повний армійський склад

82

У складі фракції два легендарних лорда. Серед них мяо ін ( штормовий дракон) – владика північних провінцій і командувач арміями великого бастіону.

Другий лорд-чжаон мін (залізний дракон). Правитель західних провінцій, природжений воїн, хоча і менш досвідчений, ніж його сестра з півночі. Обидва дракони ведуть свої армії з неймовірним завзяттям, їх простого присутності достатньо, щоб підняти гармонію і віру їх людей на нові висоти.

Серед легендарних лордів-дракон, що володіє магією і магістрат – воїн ближнього бою, здатний протистояти більшості ворогів.

Великими героями катаю стануть алхімік і астромант. Зілля перших здатні наділяти унікальними баффами прилеглі загони, які дають величезний бонус до атаки або броні. Астроманти-вправні чаклуни великого катаю. Як відомо, алхіміки і астроманти мають рівні рівні сили на полі битви.

юніти великого катаю

кавалерія

нефритовий вершник

теракотовий страж

Військові машини представлені небесними ліхтарями, які дозволяють не тільки забезпечувати таку необхідну точку огляду для знаходяться внизу військ, але і здатні скидати саморобні бомби на нічого не підозрюють супротивників.

артилерія великого катаю

Остання невід’ємна частина арсеналу великого катаю-чарівний бойовий компас. На вигляд крихітна штучка здатна управляти стихіями і відновлювати ману чарівникам.

Нагадаю, що реліз total war: warhammer 3 намічений на початок 2022 року. Але вже зараз будь-який бажаючий може оформити попереднє замовлення на гру.