Колишні розробники ubisoft створюють нову студію для розробки aaa rpg без моделі відкритого світу

8

Сьогодні видавець ігор digital bros (власник 505 games) оголосив про спільне володіння нещодавно створеною студією nesting games, метою якої є розробка однопользовательских рольових ааа-ігор без моделі відкритого світу.

Розташована в квебеку, nesting games була заснована багатьма колишніми розробниками ubisoft, які працювали над такими іграми, як assassin’s creed syndicate, assassin’s creed odyssey, assassin’s creed valhalla і immortals fenyx rising, і це лише деякі з них, всі з яких були іграми з відкритим світом. Схоже, їм набрид подібний ігровий процес.

Головний креативний директор джордан тібуст заявив:

ми хочемо повернутися до створення rpg, які орієнтовані на занурення, відмінних персонажів, потужне оповідання і сильний геймплей. Ми відходимо від моделі “масового відкритого світу”, повної іконок для зачистки, і повертаємося до досвіду, який орієнтований на контент і в кінцевому підсумку поважає час гравця. Незалежно від того, чи граєте ви в наші ігри протягом 30 хвилин або двогодинної сесії, ви завжди отримаєте цікавий контент і приємний досвід.

Абрамо і раффаеле галанте, власники digital bros, додали:

ми дуже вдячні за те, що є співвласником nesting games і співпрацюємо з надзвичайно досвідченими і далекоглядними розробниками. Квебек-це новий центр індустрії відеоігор, де, як ми віримо, nesting games зможе створювати виняткові ігри з повною творчою свободою, яку пропонує їм digital bros.

До цих пір nesting games має 18 співробітників, перерахованих на її офіційному сайті, хоча вони шукають експерта 3d-художника, 3d-аніматора, програміста ші, геймдизайнера і художника персонажів; ви можете перевірити всі доступні вакансії на цій сторінці.