Інсайдер: dragon age iv не вийде на playstation 4 і xbox one

28

Про довгоочікувану dragon age iv як і раніше толком нічого не відомо, проте чутки про продовження серії вже починають з’являтися. Як повідомляє інсайдер джефф грабб, розробники майбутньої гри відмовилися від версій для консолей минулого покоління. Очікується, що тайтл вийде тільки на pc, playstation 5 і xbox series x/s.

Список платформ, для яких розробляється dragon age iv, знайшли в профілі одного зі співробітників bioware на linkedin. Відповідно до інформації грабба, там не вказані playstation 4 і xbox one. Передбачається, що студія прийняла таке неоднозначне рішення, щоб не витрачати час на застарілі платформи. До того ж зміна поколінь поступово бере своє, залишаючи минулі пристрої за бортом.

Інших подробиць про dragon age iv ні співробітники bioware, ні інсайдери не розкрили. Гра як і раніше не отримала точну дату релізу. Враховуючи, що навіть battlefield 2042 вийде на консолях минулого покоління, продовження культової серії rpg напевно випустять багато пізніше — коли відмова від ps4 і xbox one буде вже цілком зрозумілим рішенням з боку ea. А ось коли такий період настане в умовах дефіциту — неясно.