Хто такі брокери і дилери Форекс?

11-30-2019

Форекс-брокери як і дилери забезпечують можливість здійснення торгових угод на фінансових ринках. Форекс-дилери здійснює угоди з клієнтами від свого імені і за свій рахунок. Форекс = брокер веде торгові операції від імені та за дорученням клієнта. Дохід Форекс-брокера-це комісійна винагорода, дохід дилера формується за рахунок різниці (спреду) між ціною покупки і продажу валют і цінних паперів. Проте хороший форекс-брокер виводить гроші клієнта на реальний ринок, тоді як дилер може розраховуватися із клієнтом з власних коштів. У той же час, брокери Forex часто виконують і функції дилінгового центру. Також хочемо порекомендувати вибрати брокера на сайті fx-ratings.org

Трейдинг: Через форекс-брокера або дилера?
Завдяки існуванню дилерів Форекс будь-яка людина з мінімальним капіталом може взяти участь в торгівлі валютою на ринку. Умови роботи дилером завжди мають на увазі можливість ведення маржинальної торгівлі та використання кредитного плеча. Брокери Форекс ринку часто працюють за дорученням великих фінансових інститутів і компаній, оперуючи значними фінансовими засобами. Дилери Форекс, частіше працюють з фізичними особами — трейдерами.

Прибуток і її витяг дилерських компаній?
Дилери Форекс є посередниками в здійсненні угод купівлі-продажу валют на Форекс. Від цієї діяльності вони отримують свій основний дохід, який формується за рахунок спреду, або різниці між ціною покупки і продажу валюти, або безпосередній плати за досконалу торгову операцію. Тому компанії зацікавлені в активності клієнтів, у тому, щоб ті здійснювали якомога більше угод і отримували від них прибуток.

Як вибирати надійного дилера Форекс?
Для тих, хто тільки починає торгувати, ключовим кроком є вибір компанії надають дилерські послуги ринку Форекс. За допомогою цієї компанії будуть здійснюватися торгові операції. Незалежний вибір можна зробити так — вивчити топ дилерських компаній. За міру надійності встановлюється кількість проведених валютних операцій. Прочитати історію компанії і проаналізувати на достовірність. Наступним кроком буде встановлення термінів роботи на російському ринку, а також вивчити незалежні відгуки. Форекс-дилер повинен давно присутні на ринку, мати авторитет у професійному співтоваристві, а також отримати від Центробанку ліцензію професійного учасника ринку цінних паперів.