Хімчистка чоловічого костюма

8-26-2020
Masterskaya - та самая химчистка - Home | Facebook

Чоловічий костюм – це не просто одяг. Це імідж.

Чоловічі костюми, які їх власники довіряють мережі хімчисток і пралень «MASTERSKAYA », часом, стоять як середній автомобіль. Шанувальники дорогих і престижних брендів вибирають «MASTERSKAYA » не тільки тому, що це найбільша мережа на Уралі. Постійні клієнти знають, що багаторічний досвід майстрів і застосування інноваційних технологій забезпечують відмінний результат. Також хочемо вам порекомендувати Химчистка костюма masterskaya24.com.ua/himchistka/himchistka-kostuma

Вартість послуг

Хімчистка чоловічого костюма в мережі «MASTERSKAYA » виконується на професійному обладнанні з застосуванням сучасних сертифікованих засобів для чищення, безпечних для людини і навколишнього середовища.

Хімчистка чоловічого костюма виконується в кілька етапів.

 

  • Перший крок – пляма виведення. Жирні плями, сліди парфуму, плями від дорожніх реагентів не завжди видно неозброєним оком. При цьому вони можуть поступово руйнувати дорогі натуральні тканини. Натуральні шерсть і шовк, які входять до складу тканини костюма, вимагають професійного підходу до пляма виведення. Застіривая і замиву річ в домашніх умовах, можна загубити якісний виріб. Тільки професійний технолог здатний підібрати безпечний і ефективний спосіб видалення плям в кожному конкретному випадку.
  • Подальша хімчистка чоловічого костюма в мережі «MASTERSKAYA » проводиться із застосуванням італійських і німецьких технологій, використовуються також власні розробки.
  • Хімчистка чоловічого костюма має замкнутий цикл: чистка, сушка, провітрювання. Спеціальна комп’ютерна програма дозволяє відстежувати і контролювати кожен етап.
  • Хімчистка чоловічого костюма завершується волого-теплової обробкою. На спеціалізованих пресах, прасувальному обладнанні, Паро манекенах речі відпарюєте і гладити.

Устаткування – предмет особливої гордості хімчистки «MASTERSKAYA ». Наприклад, спеціальний прес дозволяє зробити стрілки на чоловічих бруках ідеально рівними і так закріпити їх, що будуть гарантовано тримати форму до наступної чистки.

Невеликий секрет. Навіть костюм середнього цінового сегмента, який вже трохи «пошарпаний життям», виглядає престижніше і дорожче після хорошої чистки і прасування на професійному обладнанні.

Хімчистка чоловічого костюма істотно продовжує термін його життя. В костюмі, з яким забезпечені професійний догляд і турбота, його власник завжди виглядає «з голочки».

Хімчистка «MASTERSKAYA » радить берегти костюми з якісних тканин і довіряти їх тільки професіоналам, які мають багаторічний досвід і використовує найсучасніші технології. Адже хороша річ потребує особливого догляду.