Хідекі камія все ще хоче зробити продовження okami

22

Хідекі камія, керівник оригінальної okami і нинішній глава platinumgames, сказав, що він хоче “коли-небудь” зробити продовження okami.

Коли okami була випущена ще в 2006 році, вона була позитивно зустрінута великою кількістю критиків, але не дуже добре продалася. З тих пір гра була перевидана в якості hd-ремастера на декількох поколіннях консолей і поступово завоювала репутацію улюбленої культової класики capcom.

Хоча камія зараз закінчив роботу в platinumgames, недавнє інтерв’ю показало, що він все ще зацікавлений в роботі над сиквелом. В інтерв’ю він каже:

” коли я робив okami, я б ніколи не думав, що я вийду з capcom і буду працювати десь ще. Okami була побудована на різних ідеях, і я подумав, щодо речей, які не були реалізовані, оскільки у мене, ймовірно, буде можливість попрацювати над цим знову, я міг би передбачити і розширювати деякі речі, звертаючись до них в сиквелі і відповідаючи на питання гравців, натякаючи на те, чим закінчиться історія».”у okami, як для історії, так і для механіки celestial brush, ми говоримо про те, як ми могли б захопити час і розробити їх далі в сиквелі, зробивши його більш веселим і без стресу. Ми, очевидно, хотіли зробити продовження”.«я почав бачити, як люди запитують про ці сюжетні точки, які ми залишили без уваги, просячи про продовження. Чим більше я їх бачу, тим більше я відчуваю, що це робота, яку я залишив незавершеною. Завжди є така частина мене, яка думає, що мені потрібно подбати про це в якийсь момент. Я хочу зробити це коли-небудь».

Технічно у okami було продовження 3ds під назвою okamiden, але дія відбувається далі в майбутньому, без участі камії, і вважалася скоріше духовним наступником, ніж справжнім продовженням оригіналу. Продовження okami згадувалося багатьма його оригінальними розробниками протягом багатьох років, тому, безумовно, є інтерес до завершення історії.