Хакери зламали 320 000 Android гаджетів через браузер Chrome

306

Зловмисникам вдалося провернути чергову аферу, скориставшись довірливістю більшості власників пристроїв з операційною системою Android. Постраждало понад 300 000 мобільних гаджетів. Причиною “злому” став Chrome – браузер від Google.

Жертвами стали користувачі, які вирішили подивитися рекламний ролик для отримання певних бонусів. У процесі перегляду на екрані з’являлося повідомлення про атаку вірусів. Звичайно ж, це був лише перший крок, щоб заманити в пастку.

Далі з’являлася кнопка з пропозицією негайно видалити вірус. Близько 320 тисяч чоловік клікнули по ній, тим самим надаючи зловмисникам привілейований доступ до системи. Після цього хакери можуть непомітно інсталювати різні додатки, які не тільки відображають рекламу, але й збирають дані користувача (в тому числі і банківську інформацію).

Вже експерти неодноразово зверталися до власників Андроїд пристроїв з проханням не відкривати підозрілі файли, не клікати по сумнівним посиланнях і банерах. Але, на жаль, люди продовжують наступати на одні й ті ж граблі.