Хакери навчилися по-новому ламати паролі

324

Експерти з університетів Мюнхена і Штутгарта попереджають власників мобільних пристроїв про новий спосіб злому смартфонів і планшетів. Ви будете здивовані винахідливістю зловмисників.

Як виявилося, хакери навчилися підбирати код розблокування з використанням звичайного тепловізора. Вони можуть побачити теплові сліди, які залишають на дисплеї пальці людини. А зрозуміти, в якому порядку вводилися цифри, допоможе яскравість плям.

Фахівці запевняють, що найбільшому ризику піддаються власники смартфонів з операційною системою Android. які використовують для захисту графічний ключ.

Як працюють зловмисники? Вони відстежують потенційну жертву” і знімають на спеціальну камеру момент введення пароля. Примітно, що теплові сліди можливо розрізнити навіть через 15-20 секунд після введення.

Ось наочна відео демонстрація:

Захистити себе від подібних речей дуже просто. Необхідно прикривати екран долонею, щоб його не змогли відзняти. Також, можна робити “фіктивні” дотик до дисплея, щоб збити хакерів з пантелику. Допоможе і нагрівання пристрою за допомогою дихання або підвищення яскравості.