Грінд з комфортом: genshin impact тепер підтримує 120 fps на iphone 13 pro і ipad pro

28

Інформаційне видання 9to5mac повідомило досить приємну новину для шанувальників genshin impact на ios – тепер популярна багатокористувацька рольова гра вміє використовувати перевагу дисплея promotion на флагманському смартфоні iphone 13 pro, надаючи геймеру режим 120 fps. Відповідно, картинка на екрані смартфона буде виглядати більш плавною і комфортною для очей, що повинно підвищити загальний рівень задоволення від ігрового процесу, але потрібно враховувати, що в даному випадку заряд батареї витрачається помітно швидше, ніж при стандартному режимі.

dear travelers, the genshin impact version 2.2 arrived on october 13. See full details>>>https://t.co/jkmgtc3qc8#genshinimpact -genshin impact (@genshinimpact) october 15, 2021

Аналогічна можливість з’явилася і у геймерів, які вважають за краще більший дисплей — на ipad pro від другого покоління і новіше функція запуску гри в 120 fps теж реалізована. Крім того, раніше сама компанія apple повідомляла, що підтримка даного режиму залежить виключно від розробників додатків та ігор — якщо вони внесуть правки в код, «розблокувавши» 120 fps, то їх контент буде працювати більш плавно, але сама компанія на це вплинути ніяк не може. Втім, одним лише новим режимом запуску genshin impact не відбулася-розробники додали нові локації, події, місії і багато іншого контенту.