Gresso представила телефони для церковної еліти

376

Виробник елітних телефонів Gresso представила публіці обмежену серію смартфонів Meridian, призначених для священнослужителів вищого рангу.

Серія називається “Православ’я” і включає всього 988 пристроїв. Така кількість вибрано не випадково – саме в цьому році відбулося хрещення Русі.

Телефони можна буде придбати вже на початку лютого. Попередньо кожен виріб буде освячено, після чого його вартість складе 380 тисяч рублів. Недешево, і зараз Ви дізнаєтеся чому така вартість цього апарату.

Варто відзначити, що за вищевказаною ціною можна придбати стандартну версію з кнопками із золота. Якщо ж Вам до душі діаманти, то доведеться викласти в 4 рази більше – майже 1,5 мільйона рубликів. VIP моделей буде випущено всього 33. І знову відсилання до святого письма – саме в тридцять три роки Христос був розп’ятий.

На задній кришці “православного” гаджета є напис: “Спаси і збережи”, вирізьблена на золоті. А ось особливими характеристиками пристрій не блищить. Основна камера має роздільну здатність 3 Мп. Доступно одночасне використання 2-х SIM карток. Для зберігання даних доступно 32 Гб вбудованої пам’яті. Цікаво, навіщо в такій “пустушки” стільки пам’яті?