Google створив програма відновлює зображення

338

Припустимо, у Вас є пошкоджене фото, яке Ви раніше завантажували з інтернету. Але внаслідок негативних факторів картинка перестала відкриватися або відтворюватися не повністю. Для усунення подібних проблем в Google розробили унікальне додаток.

Відділ компанії, що відповідає за інновації (Brain) представив технологію, яка працює на основі нейронної мережі і може самостійно удосконалюватися з кожною виконаною операцією. Це дозволить ретельно сканувати приховане або пошкоджене зображення.

Додаток працює за принципом піксельного розпізнавання, тобто, аналізується кожна точка вихідного файлу, а потім відтворюється повна картина. Утиліта після кожної мікро-операції звертається до мережі для пошуку аналогів і відсутніх фрагментів. Таким чином досліджується кожен шматочок “полотна” (мінімальний скануючий блок має розмір 8 х 8 пікселів).

Відновлення відбувається в кілька етапів. Спочатку софт шукає втрачені елементи, потім створює чорновий варіант зображення. Після цього в інтернеті шукаються аналоги, максимально наближені до вихідного файлу.

Система поки не досконала, є безліч недоробок. Але в компанії Google вважають цей напрямок є дуже перспективним і затребуваним. А як Ви вважаєте?