Google розблокувала youtube-канал “царьграда «і відновила частину контенту

26

17 грудня google частково відновила доступ до youtube-аккаунту телеканалу»царьград”. Тепер користувачі можуть знайти його на платформі відеосервісу, але більша частина опублікованого раніше на каналі контенту недоступна. Крім того, власники телеканалу як і раніше не мають доступу до аккаунту і не можуть публікувати в ньому нові ролики, а також монетизувати канал.

Джерело зображення: getty images

Керівництво «царгорода» вважає, що «з таким же успіхом цю незрозуміло за яким принципом відібрану частину контенту можна було просто викласти в загальний доступ». Гендиректор “царгород медіа” геннадій вагабов каже, що цінує спробу google частково виконати постанову суду, але закликає пошукового гіганта повністю розблокувати канал. Він вважає, що в кінцевому рахунку google ” зможе пройти шлях виправлення і усунути допущені порушення прав».

Основна вимога “царгорода” все ще не виконана — керівництво телеканалу досі не отримало доступ до google-аккаунту, до якого прив’язаний його youtube-канал. Відзначається, що без виконання цієї вимоги інші дії google не будуть вважатися належним виконанням судового рішення.

За рішенням суду google повинна повністю відновити youtube-канал «царьграда» в тому вигляді, яким він був до видалення. Пошуковий гігант також повинен повернути всі закріплені за ресурсом матеріали, такі як поштові повідомлення, документи, зображення, чати і всі аналітичні показники.

Нагадаємо, що youtube-канал «царгорода» був заблокований google в липні 2020 року через те, що власник телеканалу костянтин малофєєв знаходиться під американськими санкціями. “царгород медіа” опротестувала це рішення в суді. Суд прийняв сторону медіакомпанії, оскільки google не змогла представити обґрунтування блокування через шість років після включення малофєєва в санкційні списки євросоюзу, сша і канади. Американська компанія намагалася опротестувати рішення, але безуспішно.