Galax представила більш доступні версії geforce rtx 3080 ti і rtx 3070 ti флагманської серії hall of fame

12

Компанія galax розширила асортимент своїх графічних прискорювачів серії hall of fame двома моделями hof pro. Новинки geforce rtx 3080 ti hof pro і geforce rtx 3070 ti hof pro являють собою більш доступні варіанти існуючих моделей флагманської серії hof. Вони засновані на трохи менш розігнаному gpu і використовують інший дизайн системи охолодження.

Джерело зображень: videocardz

Обидві відеокарти зовні однакові. Вони займуть при установці 3,5 слота розширення і обидві оснащені трехвентіляторнимі системами охолодження. У моделях серії hof pro, як і у більш продуктивних версій графічних прискорювачів galax hof, використовуються друковані плати білого кольору. Проте самі по собі плати тут не такі, як у більш дорогих версій. Наприклад, відразу впадає в очі той факт, що обидві новинки оснащені двома, а не трьома 8-контактними роз’ємами для додаткового живлення.

Обидві відеокарти отримали заводський розгін графічних процесорів. Boost-частота gpu моделі geforce rtx 3070 ti hof pro заявлена на рівні 1860 мгц, що є одним з найвищих показників серед усіх представлених на ринку версій geforce rtx 3070 ti. Для моделі geforce rtx 3080 ti hof pro, в свою чергу, заявлена boost-частота в 1710 мгц, що є цілком звичайним явищем для більшості варіантів даної моделі.

Для обох відеокарт виробник заявив енергоспоживання на рівні 350 вт. Таким чином, на відміну від geforce rtx 3080 ti, для якої це значення tdp є номінальним, geforce rtx 3070 ti hof pro споживає на 60 вт вище еталонної версії графічного прискорювача.

На даний момент виробник представив тільки про дві моделі в новій серії прискорювачів hof pro. Досить імовірно, що в майбутньому galax анонсує ще кілька варіантів даних відеокарт. Нагадаємо, що графічні прискорювачі флагманської серії hof представлені в 5 різних версіях.