Фанати розгадали картковий шифр по s. T. A. L. K. E. R. 2 і зібрали скріншот

16

На скріншоті виявився новий шифр.

Шанувальники серії s. T. A. L. K. E. R. Вже кілька років розгадують різні шифри від gsc game world. Перший з шифром стосувався коду 2.0.2.1., за розгадку якого переможець отримав кастомний ігровий пк, виконаний в стилістиці s. T. A. L. K. E. R. 2.

Зараз шанувальники активно розгадують новий,» картковий ” шифр, хід розгадки якого привів до проміжного фіналу – був зібраний скріншот з s. T. A. L. K. E. R. 2.

Посилання на останній фрагмент зображення було знайдено в коментарях під недавнім 11-годинним роликом “бмср72«, де автор каналу залишив коментар з наступним текстом:

прости, я знав, що хтось із ваших зіллє цю інфу і» проблиску”, і ніічазу. Але саме цього я і домагався. Дякую, що допоміг. Це майже все, чого тобі не вистачало.

Вивчивши зображення, можна помітити, що на фрагменті паперу, що тримає протагоніст, зображені, на перший погляд, незрозумілі символи – черговий шифр.

Як виявилося, символи на листку – це зашифрований і відображений по вертикалі текст. Фанати вже працюють над розгадкою чергового етапу arg-гри.

Вихід s. T. A. L. K. E. R. 2: heart of chernobyl запланований на 28 квітня 2022 року. Гра вийде на pc і xbox series x / s (в тому числі гра буде доступна за підпискою xbox game pass з дня релізу). Мультиплеєрний режим з’явиться після релізу одиночної кампанії у вигляді безкоштовного оновлення.