Fairphone представила свої перші tws-навушники-активне шумозаглушення, корпус з переробленим пластиком і ціна 100 євро

12

Сьогодні голландська компанія fairphone представила смартфон з модульною конструкцією fairphone 4. Пристрій дозволяє користувачам самостійно змінювати блоки камер та інші компоненти. Крім смартфона компанія представила свої перші бездротові навушники, які при ціні в 100 євро пропонують підтримку активного шумозаглушення.

Gsmarena.com

За словами виробника, нові навушники і кейс для зарядки на 30% складаються з переробленого пластику. Пристрій забезпечує гібридне активне шумозаглушення. Для підключення до джерела звуку використовується bluetooth 5.3 c підтримкою профілів a2dp, hfp і avrcp. Навушники володіють захистом від бризок за стандартом ipx4. За відтворення звуку відповідають 10-мм драйвери. Кожен з навушників вміщує по два мікрофони. Пристрій може похвалитися сенсорним управлінням і функцією визначення вуха.

Кожен навушник оснащений акумулятором ємністю 45 ма·год. У кейс для зарядки вбудована 500-ма * год батарея. Цікаво, що fairphone не повідомляє час автономної роботи пристрою. Для зарядки використовується порт usb-c. Як і у випадку з fairphone 4, компанія не комплектує новинку зарядним пристроєм.

Fairphone tws будуть доступні тільки в чорному кольорі. Вартість пристрою складе 99,95 євро. Очікується, що поставки новинки стартують 1 листопада.