ДРУК НА ПЕНОКАРТОНЕ

1-5-2020

ПЕЧАТЬ НА ПЕНОКАРТОНЕ

Замовляйте друк на пенокартоне на сайте або офісу. Виберіть відповідний багет із запропонованого.
Друк на пенокартоне – це ідеальний спосіб оформлення виставкових та презентаційних робіт, користується великим попитом серед професіоналів фотоісскуства. При відносно невеликій вазі зберігає всі якості, в тому числі жорсткість і довговічність. Термін виконання замовлення – до 1 дня. Піно-картон — це композитний матеріал, що складається з шару спіненого полістиролу або поліуретану, який обклеєний тонким картоном з обох сторін.

Він володіє досить високою жорсткістю, при порівняно невеликій вазі і легко ріжеться навіть звичайним монтажним ножем. Всі складові пенокартону хімічно і біологічно інертні і не виділяють шкідливих для навколишнього середовища і людини летких речовин. Матеріал являє собою синтетична речовина, обклеєння з обох сторін картон. Пенокартон складається зі спіненого особливим чином полістиролу або поліуретану. З листових матеріалів, виріб володіє найменшою вагою при підвищеній жорсткості і міцності. Хоча пенокартон випускається різних кольорів, найбільш витребуваними у покупців залишаються білий, сірий і чорний колір. Замовлення виконується протягом доби. Накатка на виріб являє собою послугу з нанесення зображення, надрукованого на самоклейній плівці, на жорстку основу. При невеликій вазі готової продукції, можна друкувати фотографії великих розмірів.

У якості декоративних елементів для приміщень.
Оформлення пенокартону  здійснюється на якісному та професійному обладнанні.
Навіть широкоформатні зображення виходять легкими, але в теж час міцними і жорсткими. Табличка, покажчик або рекламний постер будуть виглядати акуратно, і мати рівну поверхню. Фотопенокартону  відмінно тримає форму, не схильний до деформацій. Виріб легко обробляється і ріжеться. Отримане зображення чудово прикрасить будь-який інтер’єр і додасть йому неповторний стиль.