До 874-річчя москви в ” яндекс.карти ” додали пам’ятки

13

Команда «яндекса» до 874-річчя москви підготувала віртуальний гід по місту. До свята сервіси ” яндекс.дзен ” і ” яндекс.карти ” випустили спільний проект про визначні пам’ятки столиці.

До дня москви, який пройде 11-12 вересня, на картках популярних міських площ, будівель, парків з’являться короткі описи цих місць з посиланнями на статті блогерів «дзена». Примітно, що крім короткої довідки про визначні пам’ятки, користувачі зможуть отримати про них більш розгорнуту і неочевидну інформацію.

Наприклад, як можна буде знайти будівлю, яка колись була монастирем. Або дізнатися, як живуть в будинку, в якому розташований вхід в метро. Всього в» картах «з’явиться більше двохсот описів московських пам’яток з посиланнями на статті блогерів»дзена”. Завдяки цьому проект буде цікавий не тільки туристам, а й місцевим жителям.

Щоб переглянути всі об’єкти на карті або дізнатися, чи є пам’ятки поблизу, досить вбити в пошуку ” яндекс.карт “запит” дзен в картах”. Більше статей і відео про москву можна знайти в розділі «цікаве» в додатку «яндекс».