Для чого потрібна криптовалюта.

5-2-2018

Для чого потрібна криптовалюта.
Криптовалюта Monero існує вже чотири роки, за цей час в її мережі відбулося кілька форков, вона стала популярною серед шахраїв (все більше користувачів використовують її для того, щоб приховати свої транзакції). Спочатку Monero не мала зрозумілого інтерфейсу. Вже через кілька місяців після появи, у вересні 2014 р., система піддалася потужної хакерської атаки, нападники планували знищити криптовалюту. Проте мережа витримала незважаючи на те, що за словами експертів, зловмисники відмінно розбиралися в її програмному коді. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі https://kriptovalyuta-invest.ru/kakuyu-valyutu-kupit-sejchas-vygodno/.
З тих пір валюта активно використовується в деяких іграх і онлайн-казино, а шахраї все частіше майнят її на пристроях користувачів без їх згоди. За даними Європолу, ця криптовалюта, також як і Dash з ZCash, поступово отримує визнання у злочинному світі. Все більше зловмисників використовують анонімні цифрові гроші, переходячи на них з биткоина. Потім відбулася серйозна корекція, ціна не піднімалася вище позначки в $90 до листопада, поки не почався самий серйозний ріст в історії ринку цифрових грошей.
Як підсумок — ціна Monero практично досягла позначки в $500, 7 січня вона становила $494, після чого курс різко знизився в наступні кілька місяців. квітня 2018 р. курс кріптовалюти становить $232, і якщо подивитися його історію, корекція на початку 2018 року вже не здається такою страшною і безвихідною. Вартість монет значно знижувалася не один раз, і за кілька місяців вона не показувала значного зростання. Головна відмінна риса кріптовалюти полягає в технології «кільцевих підписів».