Діджитал-етикет: 7 актуальних порад

22

Вам здається, що стиль ваших електронних листів застарів, а qr-коди приводять вас в замішання? співрозмовники думають, що ви зліться, хоча ви просто поставили крапку в кінці повідомлення? ось кілька порад від експертів the wall street journal, які допоможуть не виглядати «цифровим динозавром».

Не використовуйте довгі url-адреси в електронних листах

Повне посилання url може виявитися довшим всього листа. Замість цього навчитеся вставляти гіперпосилання в текст, така опція є в більшості поштових сервісів.

Не просіть друковане меню

Qr-коди міцно увійшли в наше життя в умовах пандемії. Скоротіть кількість поверхонь, до яких торкаєтеся, і скануйте qr-коди, щоб подивитися меню в ресторані.

Не використовуйте паперові інструкції

Більше не потрібно зберігати кілограми макулатури з інструкціями до старої техніки. Просто введіть потрібний запит в рядок пошуку на youtube і виберіть найпопулярніше відео. Там же можна знайти відео-інструкції про те, як вставити гіперпосилання в електронний лист або користуватися qr-кодами.

Не знімайте гроші в банкоматах

Замість того, щоб витрачати час на пошук банкомату і очікування в черзі, користуйтеся онлайн-переказами. Платіжні сервіси дозволяють переводити кошти моментально і часто без комісії.

Не записуйте паролі

Нотатки та чернетки — не найкраще місце для зберігання паролів. Безпечна альтернатива можуть стати менеджери паролів, наприклад lastpass або keeper.

Не зберігайте дані на флешці

Сьогодні багато виробників техніки відмовляються від usb-роз’ємів на нових моделях комп’ютерів. Крім того, флешку легко втратити або заразити «вірусом». Зберігайте дані в хмарі. Такі сервіси, як apple icloud, dropbox або google диск можна використовувати безкоштовно для невеликого обсягу файлів.

Не завантажуйте музику в інтернеті

Spotify-ваша відповідь на питання, де сьогодні краще слухати музику. 165 мільйонів активних користувачів, кращий алгоритм пошуку нової музики, подкасти, плейлисти, різні тарифи, і все в одному додатку.