Ціна біткоіни досягла історичного максимуму-курс злетів вище $66 тисяч

23

Курс біткоіни сьогодні, 20 жовтня 2021 року, досяг абсолютного максимуму за весь час існування криптовалюта. Вартість одного токена вперше в історії перевищив $65 тис. Про це свідчать дані порталу coindesk.

Джерело: coindesk

Попередній рекорд був встановлений в квітні 2021 року — тоді вартість токена перевищила $64,8 тисячі, після чого різко опустилася. На момент написання даної замітки ціна першої кріптовалюти в піку досягала $66,2 тисяч, але на момент написання новини вона трохи скоректувалася — до $65,9 тис. Добовий приріст вартості склав більше 7 %.

Причина подорожчання першої криптовалюта криється з колосальним припливом грошей на цей ранок, яке забезпечив запуск торгів ф’ючерсами біткоіни-фонду bitcoin strategy etf на нью-йоркській біржі (nyse) днем раніше. Це перший etf-фонд на основі криптовалюта, доступний будь-якому бажаючому, а не тільки акредитованим інвесторам.

Запуск etf на біткоіни пройшов вкрай успішно — в перший же день було продано 24 млн акцій фонду на суму понад $1 млрд.таким чином він став другим за обсягом торгів в перший день присутності на біржі серед всіх фондів за всю історії. На думку аналітиків, протягом року bitcoin strategy etf заробить більше $50 млрд, за рахунок чого курс біткоіни може злетіти до $168 тис.